Postępowanie zakończone 2026-08-03
Przebudowa drogi gminnej w Raciborsku
GMINNY ZARZĄD DRÓG W WIELICZCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346527
- Zamawiający
- GMINNY ZARZĄD DRÓG W WIELICZCE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumantacja techniczna/PZT_PAB_ZL_2026.05.04.pdf-sig_(Załącznik_-_RPW_28432_2026)-sig.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ - Decyzja pozwolania na budowę/Decyzja nr 983.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ - Decyzja pozwolania na budowę/zaswiadczenie.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/04-D-01.01.01.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/05-D-01.02.01.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/06-D-01.02.02.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/07-D-01.02.04.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/08-D-02.00.00.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/09-D-02.01.01.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/10-D-02.03.01.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/11-D-04.02.02.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/12-D-04.04.04.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/13-D-05.01.04a.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/14-D-05.03.05a.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/15-D-05.03.05b.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/16-D-06.03.01a.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/17-D-08.01.01.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB/18-D-10.01.01.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 2a do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ.pdf
- Inny Zał. nr 6 do SWZ.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINNY ZARZĄD DRÓG W WIELICZCE
- Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Pawlikowicach na działkach nr 428/2, 373/5, 374/1, 379/1, 379/2 w miejscowości Pawlikowice o długości 200m
- Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na wykonanie inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi gminnej nr 560909K i drogi gminnej nr 561139K w Sygneczowie”
- Budowa chodników i zatok przystankowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 964 Kasina Wielka-Dobczyce-Wieliczka – Etap VIII (Jankówka) odc.150 km 3+212,1 – 3+457,0
- Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na „Przebudowę drogi wewnętrznej nr 99 w miejscowości Pawlikowice”