Postępowanie zakończone 2026-06-29
Przebudowa drogi Homrzyska z przeznaczeniem na szlak turystyczny drogowo-rowerowy w miejscowości Chyżne - Hladovka - granica państwa PL-SK"
GMINA JABŁONKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286165
- Zamawiający
- GMINA JABŁONKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik_nr_11_Przedmiar.zip
- SWZ ZP.271.1.38.2026 - SWZ.pdf
- Ogłoszenie ZI.271.1.38.2026 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne.zip
- Inny Załącznik_nr_10_STWIORB.zip
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja.zip
- Formularz Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_12_RODO.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_2_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3a_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_braku_pods.wykluczenia.1.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3_Oswiadczenie_o_brak_podstaw.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_4_Zobowiazanie_podmiotu_trzeciego.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_5_Pelnomocnictwo_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy_sie.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_6_Oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_12_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_8_Wykaz_osob.doc
- Przedmiar Załącznik_nr_11_Przedmiar/KOSZTORYS OFERTOWY Homrzyska Hyżne v1.pdf
- Przedmiar Załącznik_nr_11_Przedmiar/PRZEDMIAR Homrzyska Hyżne v1.pdf
- Projekt Załącznik_nr_10_STWIORB/SSTWiOBR - br. drogowa HOMRZYSKA v1.pdf
- Inny Załącznik_nr_10_STWIORB/SSTWiOBR - br. drogowa HOMRZYSKA v1.doc
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/1 OPIS PB MATERIALY ZGLOSZENIOWE Homrzyska v2(3).docx
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/kilometraż drogi gminnej i leśnej.docx
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Mapa 1 - podział odcinków trasy drogę publiczą i leśną.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/rys. 1.1.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/rys. 1.2.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/rys. 1.3.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/rys. 2.0.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/rys. 3.0.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Uzupełnienia z 10.12.202.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Uzupełnienia z dnia 05.12.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Załacznik 1.1 do zgłoszenia z 19.11.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Załącznik 1.2 do zgłoszenia z 19.11.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Załacznik 1.3 do zgłoszenia z 19.11.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Załącznik 2.0 do zgłoszenia z 19.11.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Załaczniki do uzupełnień z dnia 05.12.2024.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_dokumentacja/Zgłoszenie z dnia 19.11.2024.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JABŁONKA
- Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.
- Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Lipnica Mała oraz Podwilk.
- Wykonanie dokumentacji technicznej i budowa magazynu OLiOC w miejscowości Jabłonka” w formule zaprojektuj i wybuduj" – postępowanie powtórzone
- Projekt przebudowy mostu w Lipnicy Małej w ciągu drogi o nr ew. 5771 i 5010.
- „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Jabłonka Centrum, Jabłonka Bory i Orawka.”