Postępowanie zakończone 2026-08-17
Przebudowa drogi leśnej nr 23 w leśnictwie Pleśna na odcinku o dł. ok. 1157,30 mb w km. 1+900- 3+057,30
NADLEŚNICTWO GROMNIK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373100
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO GROMNIK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pleśna, pow. tarnowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ S.270.10.2026 SWZ -Secyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie S.270.10.2026 ogłoszenie o zamówieniu 08deeef5-4efd-8316-68d1-700001d638f7.pdf
- Inny S.270.10.2026 Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Przedmiar robót..pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Opis projekt budowlany.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Opis projekt wykonawczy.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.1 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.2 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.3 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.4 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.5 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.6 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Rys.2.7 Plan sytuacyjny_1_500.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB dr.23.pdf
- Wzór umowy S.270.10.2026 załącznik nr 3 projekt umowy.pdf
- Formularz S.270.10.2026 Załącznik nr 7 Oferta.docx
- Inny Dokumentacja techniczna/inf. dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.3.1 Profil podłużny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.3.2 Profil podłużny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.3.3 Profil podłużny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.5.1 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.5.2 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.5.3 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.5.4 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.5.5 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.6 Ścianka czołowa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Rys.7 Wodospust drewniany.pdf
- Inny S.270.10.2026 Załącznik nr 10 Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny S.270.10.2026 Załącznik nr 1 - Oświadczenie warunki udzialu postepowaniu.docx
- Inny S.270.10.2026 Załącznik nr 2 zob.podm.trzec._.doc
- Inny S.270.10.2026 Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny S.270.10.2026 Załącznik. nr 6 oświadczenie. w spr. gr. kapitałowej.doc
- Inny S.270.10.2026 Załącznik nr 8_Wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia.docx
- Inny S.270.10.2026 załącznik nr 9 oświadczenie części zam realiz konsorcjanci.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP