WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-02

Przebudowa drogi leśnej nr 35/I w leśnictwie Konieczna

NADLEŚNICTWO GORLICE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395082
Zamawiający
NADLEŚNICTWO GORLICE
Główny kod CPV
45233140-2 — Roboty drogowe
Miejsce wykonania robót
Konieczna, pow. gorlicki, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
2 740 zł
Termin składania ofert
2026-09-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ SA.270.7.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08defced-adb8-ec83-68d1-700001d6bf77.pdf
  • Inny Załączniki nr 5 i 6.zip
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej.zip
  • Przedmiar Załączniki nr 5 i 6/Przedmiar - Konieczna dr. nr 35.I.pdf
  • STWiOR Załączniki nr 5 i 6/SST Zdynia.pdf
  • Inny Załączniki nr 5 i 6/Dokumentacja techniczna dr 35.I w km 1+110-1+332.pdf
  • Inny Załączniki nr 5 i 6/Mapa sytacyjna 35.I.pdf
  • Przedmiar Załaczniki w wersji edytowalnej/Załącznik nr 1a. Kosztorys ofertowy dr 35_1 Wersja edytowalna.xlsx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/~$łącznik nr 3 do SWZ.docx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/Załączniki nr 1 do SWZ.docx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/Załączniki nr 4 do SWZ.docx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/Załącznik nr 2 do SWZ.docx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/Załącznik nr 3 do SWZ.docx
  • Inny Załaczniki w wersji edytowalnej/Załącznik nr 7 do SWZ.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 740 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, przedmiar.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP