Postępowanie zakończone 2026-08-26
Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Krakowa-ul. Ojcowska/ ul. Budrysów
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387284
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 700 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót.zip
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB.zip
- SWZ SWZ 1_VII_2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 2 PPU.pdf
- Formularz Zał. nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 11 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 13 Oświadczenie Wykonawcy dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. nr 3 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków.docx
- Inny Zał. nr 4 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. nr 5 Oświadczenie o zakresie wykonania.docx
- Inny Zał. nr 6 Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Zał. nr 7 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa.zip
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB/DR/pdf/STWiORB Ojcowska-Budrysów.pdf
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB/ELE/edit/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_opis.doc
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB/ELE/edit/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_str tyt.docx
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB/ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_opis.pdf
- STWiOR Zał. nr 8 STWiORB/ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OPIS STANU ISTNIEJĄCEGO/PDF/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-1-PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PZT_OSW_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PZT_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_ZAŁ_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-1-PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_OSW_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_ZAŁ_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_D_2.1_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_D_2.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. SOR/pdf/!DOR_Ojcowska_Budrysów.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OPIS STANU ISTNIEJĄCEGO/PDF/Kraków Ojcowska-Budrysów_OPIS_OSW_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Opinia Inwentaryzacja Zieleni - ZZS.53.128.24.JH.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Pismo Konserwator KZ-03.4120.1.181.2024.NS.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Protokół z Narady Koordynacyjnej/opinia_protokol_narady_odpisGD-17.6630.1548.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Protokół z Narady Koordynacyjnej/pztGD-17.6630.1548.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie branża drogowa - IP.461.1.72.2024/pismo.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie branża drogowa - IP.461.1.72.2024/załącznik.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Tauron - TD24-07-0275831-03.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Urząd Górniczy - KRA.5122.107.2024.KM.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie wodociągi - ITT.6240.258.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK36 - RU.461.2.1841.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK37 - RU.461.7.118.2024/mapa.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK37 - RU.461.7.118.2024/pismo.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/RU.461.6.104.2024 prolongata warunkow technicznych.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne Cz. I-VI c.d..pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne Cz. I-VI.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne RU.461.6.115.2021.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/zaświadczenie ZRB czesc V.4 anonim.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. UZGODNIENIA, WARUNKI/Zatwierdzenie SOR - 933_2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-2-E-2.1 A4.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-2-E-2.2 A3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-3-E-3.0 A3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_ZAŁ_OSW_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-2-E-2.1 A4.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-2-E-2.2 A3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-3-E-3.0 A3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_ZAŁ_OSW_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_D_1.0_Plan orientacyjny.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/3. PW DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PW_DR_D_3.0_Przekrój normalny.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/8. OŚWIADCZENIA/pdf/Oświadczenie 1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/8. OŚWIADCZENIA/pdf/Oświadczenie 2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/8. OŚWIADCZENIA/pdf/Oświadczenie 3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/8. OŚWIADCZENIA/pdf/Oświadczenie 4.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/9. MDCP/MDCP1.jpg
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót/DR/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PR_DR.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót/ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PR_OSW.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiary robót/ELE/pdf/Kraków Ojcowska-Budrysów_PR_OSW_str tyt.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 700 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Oprac. dok. projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Dąbrowskiego 18" w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Przebudowa ul. Płaszowskiej od ul. Paproci do ul. Saskiej
- Budowa przejścia dla pieszych na ul. Rżąckiej
- Projekt i wykonanie oświetlenia w ramach zadania: „Budowa oświetlenia przy ul. Nad Drwiną na odcinku od ul. Półłanki 72 w kierunku ul. Mariana Domagały”
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Sodowa” w trybie zaprojektuj i zbuduj