Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Miasta Krakowa – ul. Jagiełły 32a
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00422308
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- 45233000-9 — Roboty w zakresie konstruowania, fundamento-
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót.zip
- SWZ SWZ 13_VII_2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 2 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 11 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 12 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 13 Oświadczenie Wykonawcy dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. nr 14 Wytyczne dla oświetlenia, elementów oświetlenia ulicznego, oświetlenia przejść dla pieszych oraz iluminacji.pdf
- Inny Zał. nr 3 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków(1).docx
- Inny Zał. nr 4 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu(1).docx
- Inny Zał. nr 5 Oświadczenie o zakresie wykonania.docx
- Inny Zał. nr 6 Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Zał. nr 7 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 8 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.zip
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa.zip
- STWiOR Zał. nr 8 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/DR/pdf/STWiORB Jagiełły.pdf
- STWiOR Zał. nr 8 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/ELE/pdf/Kraków Jagiełły_STWiORB_OSW_opis.pdf
- STWiOR Zał. nr 8 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/ELE/pdf/Kraków Jagiełły_STWiORB_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/12. OPIS STANU ISTNIEJĄCEGO/PDF/Kraków Jagiełły_OPIS_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Orange - 2407220064 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Jagiełły_PZT_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Jagiełły_PZT_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Jagiełły_ZAL_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PW_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PW_OSW_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Jagiełły_ZAL_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PT_KEN_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PT_KEN_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PW DR/pdf/Kraków Jagiełły_PW_DR_opis.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PW DR/pdf/Kraków Jagiełły_PW_DR_str tyt.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/5. SOR/pdf/!DOR_Jagielly.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/6. ZIELEN/pdf/str_tyt_Jagiełły.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OŚWIADCZENIA/PDF/Oświadczenie 1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OŚWIADCZENIA/PDF/Oświadczenie 2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OŚWIADCZENIA/PDF/Oświadczenie 3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/10. OŚWIADCZENIA/PDF/Oświadczenie 4.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. MDCP/MDCP1.jpg
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/11. MDCP/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/12. OPIS STANU ISTNIEJĄCEGO/PDF/Kraków Jagiełły_STAN_OSW_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Konserwator - KZ-03.4120.117.2024.NS.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Opinia Inwentaryzacja Zieleni - ZZS.53.128.24.JH.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Protokół z Narady Koordynacyjnej - GD-17.6630.1460.2024/opinia_protokol_narady_odpisGD-17.6630.1460.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Protokół z Narady Koordynacyjnej - GD-17.6630.1460.2024/pztGD-17.6630.1460.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie br. drogowej - IP.461.1.38.2024/uzgodnienie.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie br. drogowej - IP.461.1.38.2024/załącznik.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie projektu Taruron - TD_OKR_OME2_UZG_23_25/Pismo.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie projektu Taruron - TD_OKR_OME2_UZG_23_25/Str tyt.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie projektu Taruron - TD_OKR_OME2_UZG_23_25/Uzgodnienie.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie PSG/uzgodnienie.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie PSG/załącznik.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Tauron - TD24-08-0318087-03.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Urząd Górniczy - KRA.5122.107.2024.KM.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie Wodociągi - ITT.6240.261.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK-36/Uzgodnienie kabel SN - RU.461.2.784.2025.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK-36/Uzgodnienie oświetlenie - RU.461.2.1844.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Uzgodnienie ZDMK-37/Uzgodnienie - RU.461.7.134.2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki Taruron TD24-08-0318087-04.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/RU.461.6.104.2024 prolongata warunkow technicznych.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne Cz. I-VI c.d..pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne Cz. I-VI.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Warunki techniczne/Warunki techniczne RU.461.6.115.2021.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/13. UZGODNIENIA, WARUNKI/Zatwierdzenie SOR - 480_2024.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-2.1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-2.2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/E-3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/1. PZT/pdf/Kraków Jagiełły_ZAL_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-2.1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-2.2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/E-3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/2. PW ELE/pdf/Kraków Jagiełły_ZAL_opis.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/KEN_Plan syt Jagiełły 32A - ewidencja-PT_E_2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/KEN_Plan syt Jagiełły 32A-PT.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/KEN_przekroj Jagiełły 32A-PT_E_4_1.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/KEN_przekroj Jagiełły 32A-PT_E_4_2.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PT ELE/pdf/KEN_Schemat Jagiełły 32A-E_3.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PW DR/pdf/D-1 - Plan drogowy - Jagielly.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PW DR/pdf/D-2 Przekroje normalne Jagiełły.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/4. PW DR/pdf/D-3 - Profile podłużne - Jagielly.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/6. ZIELEN/pdf/pgz__Jagiełły.pdf
- Inny Zał. nr 9 Dokumentacja projektowa/6. ZIELEN/pdf/RYS. Z-1.1.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/DR/pdf/Kraków Jagiełły_PR_DR.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PR_OSW.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 Przedmiar robót/ELE/pdf/Kraków Jagiełły_PR_OSW_str tyt.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP