Postępowanie zakończone 2026-07-09
PRZEBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W GOSZCZY WRAZ Z WEWNĘTRZNYMI INSTALACJAMI
Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303634
- Zamawiający
- Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał. 3 - przedmiar robót.zip
- STWiOR zał. 2 - STWIOR.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia (tzw. SWZ).BES.pdf
- Formularz zał. 4 - formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane 23.06.2026 r..pdf
- Inny zał. 10 - ośw. dot zatrudnienia na umowe o pracę.doc
- Inny zał. 11- ID oraz link do postępowania.docx
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny zał. 5 A- ośw. o braku podstaw do wyk. (podm udost zasoby).doc
- Inny zał. 5 - ośw. o braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny zał. 6 A- ośw. dot. warunków udziału (podm udost zasoby).doc
- Inny zał. 6 - ośw. dot. warunków udziału.doc
- Inny zał. 7 - ośw. o braku przyn. do tej samej grupy kap.doc
- Inny zał. 8 - wykaz osób.doc
- Inny zał. 9 - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01AB_PZT/01_Opis-Zagospodarowanie - OSP Goszcza.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/01_Opis inwentaryzacji.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/03AB_Ekspertyza konstrukcyjna/01_Opis - Ekspertyza konstrukcyjna.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/01_Opis architektoniczny.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/01T-Strony tytułowe.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/05T_Charakterystyka Energetyczna/01_STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/01_Strona tytułowa konstrukcja.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/02_Remiza Goszcza - Opis techniczny.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/03_Remiza Goszcza - Uwagi wykonawcze.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/04_Spis rysunków - Remiza Goszcza.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-01 - Rzut fundamentów i parteru.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-02 - Rzut piętra.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-03 - Rzut poddasza.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-04 - Rzut więźby dachowej.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-05 - Przekroje budynku i widoki ścian szczytowych.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-06 - Widoki 3D.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/01S_Strona tytułowa.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/02S_Goszcza opis.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/01E_Strona tytułowa.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/02E_Opis instalacji elektrycznej.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/01_Opis architektury.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At10 - Elewacja południowa.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At11 - Zestawienie stolarki.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At1 - Rzut parteru.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At2 - Rzut piętra.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At3 - Rzut poddasza.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At4 - Rzut dachu.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At5- Przekrój A-A.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At6 - Przekrój B-B.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At7 - Elewacja północna.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At8 - Elewacja zachodnia.pdf
- Projekt zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/At9 - Elewacja wschodnia.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/01AB_PZT/02_Rysunek PZT OSP Goszcza.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN1 - Rzut parteru.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN2 - Rzut piętra.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN3 - Rzut dachu.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN4 - Przekró A-A.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN5 - Przekró B-B.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN6 - Elewacja północna.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN7 - Elewacja zachodnia.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN8 - Elewacja wschodnia.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/IN9 - Elewacja południowa.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/02AB_Inwentaryzacja/plot.log
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A10 - Elewacja południowa.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A1 - Rzut parteru.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A2 - Rzut piętra.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A3 - Rzut poddasza.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A4 - Rzut dachu.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A5 - Przekrój A-A.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A6 - Przekrój B-B.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A7 - Elewacja północna.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A8 - Elewacja zachodnia.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/A9 - Elewacja wschodnia.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/04AB_Architektura/plot.log
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/05AB_Dokumenty/01-Strona tytułowa.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/05AB_Dokumenty/02 Wypis z rejestru gruntów.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/01_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/05AB_Dokumenty/03 BIOZ.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/05T_Charakterystyka Energetyczna/02_PCHE.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/06T_Konstrukcja/RG-PT-K-100 - Zbrojenie elementów żelbetowych.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/03S_Goszcza WK-1.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/04S_Goszcza WK-2.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/05S_Goszcza WK-3.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/06S_Goszcza CO-1.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/07S_Goszcza CO-2.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/08S_Goszcza CO-3.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/09S_Goszcza CO-4.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/09S_Goszcza G-1.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/10S_Goszcza G-2.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/07T_Instalacje sanitarne/11S_Goszcza G-3.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/03E_Bilans.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E1 Parter.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E2 Piętro.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E3 Poddasze.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E4 Dach.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E5 Schemat zasilania.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E6 Widok tablic.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/08T_Instalacje elektryczne/E7 Schemat oddymiania.pdf
- Inny zał. 1 - dokumentacja projektowa/02_TECHNICZNY/09T_Architektura/plot.log
- STWiOR zał. 2 - STWIOR/STWIOR.pdf
- Inny zał. 2 - STWIOR/Strona tytułowa, podpisana.pdf
- Przedmiar zał. 3 - przedmiar robót/Nadbudowa i przebudowa budynku OSP Goszcza, instalacje sanitarne, przedmiar.pdf
- Przedmiar zał. 3 - przedmiar robót/Nadbudowa i przebudowa budynku OSP Goszcza, roboty budowlane, przedmiar.pdf
- Przedmiar zał. 3 - przedmiar robót/przedmiar instalacje elektryczne_OSP Goszcza.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP