Postępowanie zakończone 2026-05-29
Przebudowa i rozbudowa wraz z dostosowaniem do potrzeb hali magazynowej w Klęczanach – roboty budowlane
Gmina Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00243547
- Zamawiający
- Gmina Gorlice
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RG.271.9.2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz ~$łącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny RG.271.9.2026 - Informacja o wyborze oferty.pdf
- Inny RG.271.9.2026 - Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Magazyn obrony cywilnej Klęczany przedmiar.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A_opis_techniczny.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/1.PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/2.PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/3.ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU.pdf
- Inny PROJEKT PRZYŁĄCZA WOD.-KAN.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A10_A3.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A11_600x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A12_800x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A13_A3.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A1_800x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A2_800x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A3_800x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A4_500x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A5_500x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A6_500x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A7_700x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A8_A3.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/A9_700x297.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT_ARCHITEKTURA_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT_instalacje elektryczne_Klęczany.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/GEOTECHNICZNE_WARUNKI_POSADOWIENIA.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-A_MOBC_[OPT]_2026-02-25.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-01.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-02.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-03.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PTK-04.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-05.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-06.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-07.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-K-08.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PT-KONSTRUKCJE_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/charakterystyka_energetyczna_budynku.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/opis techniczny.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/PT_SANITARNE_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/Rys S-1.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/Rys S-2.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/Rys S-3.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/Rys S-4.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANŻA SANITARNA/warunki_PSG.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/PT_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/PT_OŚWIADCZENIE_PROJEKTANTÓW.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/PT_STRONA_TYTUŁOWA.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/PT_UPRAWNIENIA_PROJEKTANTÓW.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW_instalacje elektryczne_Klęczany.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/GEOTECHNICZNE_WARUNKI_POSADOWIENIA.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-A-MOBC_[OPT]_2026-02-25.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-10.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.01.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.02.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.03.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.04.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.05.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.06.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.07.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.08.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.09.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-1.10.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-11.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-12.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-13.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-14.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-15.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.01.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.02.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.03.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.04.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.05.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.06.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.07.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.08.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.09.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.10.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.11.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.12.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.13.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.14.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.15.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-2.16.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-3.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-4.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-5.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-6.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-7.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-8.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-K-9.0.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA KONSTRUKCYJNA/PW-KONSTRUKCJE_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/opis wykonawczy.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/PW_SANITARNE_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-1.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-2.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-3.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-4.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-5.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-6.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA SANITARNA/Rys SW-7.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PW_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PW_OŚWIADCZENIE_PROJEKTANTÓW.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PW_STRONA_TYTUŁOWA.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PW_UPRAWNIENIA_PROJEKTANTÓW.pdf
- Inny STWiOR/Specyfikacja Klęczany magazyn.pdf
- Inny STWiOR/ST_instalacje elektryczne-Magazyn_Klęczany.pdf
- Inny STWiOR/ST_instalacje sanitarne-Magazyn_Klęczany.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP