Postępowanie zakończone 2026-06-25
"Przebudowa istniejących miejsc postojowych wraz z jezdnią manewrową budynek PSONI przy ul. Podhalańskiej w m. Rabka Zdrój".
Gmina Rabka-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284121
- Zamawiający
- Gmina Rabka-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 1-7.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Projekt Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 7 - Postanowienia umowne.docx
- Formularz Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 1 do SWZ - FORMULARZ OFERTY.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 2a - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 2b - Oświadczenie o spełnianiu warunków.docx
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 3 - Wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udziel. zamówienia.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowanych.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- STWiOR Część V_PSONI/PR_Przebudowa istniejących miejsc postojowych wraz z jezdnią manerwową budynek PSONI przy ul. Podhalańskiej w m. Rabka Zdrój.pdf
- Inny Część V_PSONI/D01_projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Część V_PSONI/D02_przekrój normalny.pdf
- Inny Część V_PSONI/PZT_opis techniczny .pdf
- Inny Część V_PSONI/Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót_.pdf
- Inny Część V_PSONI/Strona tytułowa -SSTWiOR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Rabka-Zdrój
- Usługi – „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
- Kompleksowe pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: Remont konserwatorsko-budowlany budynku „Willa Krzywoń” wpisanego do rejestru zabytków województwa małopolskiego
- R O B O T Y B U D O W L A N E : Realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju”.
- Przebudowa drogi dojazdowej wewnętrznej (dz.nr ewid.3147) do osiedla Rola Bulowskówka w km 0+156,00 – 0+361,00 w miejscowości Rdzawka.
- Remont konserwatorsko-budowlany budynku „Willa Krzywoń” wpisanego do rejestru zabytków województwa małopolskiego, pod numerem a-832, z przebudową i rozbudową oraz zmianą sposobu użytkowania