Postępowanie zakończone 2026-07-28
Przebudowa odcinków dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska z podziałem na 5 zadań
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336293
- Zamawiający
- Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary robót.zip
- SWZ SWZ ZP.271.18.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP 10.07.2026.pdf
- Inny 1 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1785K w miejscowości Brody.pdf
- Inny 2 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1705K w miejscowości Barwałd Górny.pdf
- Inny 3 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1786K w miejscowości Leńcze.pdf
- Inny 4 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1783K w miejscowości Stanisław Dolny i Zebrzydowice.pdf
- Inny 5 Przebudowa drogi powiatowej nr 1784 K w miejscowości Stanisław Dolny.pdf
- Inny SSTWIORB.zip
- Inny zał. 1-6 do SWZ.zip
- Inny SSTWIORB/D-00.00.00_WYMAGANIA OGÓLNE.doc
- Inny SSTWIORB/D-01.01.01_ODTWORZENIE TRASY.doc
- Inny SSTWIORB/D-01.02.04_ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.doc
- Inny SSTWIORB/D-02.00.01_ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓNE.docx
- Inny SSTWIORB/D-02.01.01_ROBOTY ZIEMNE. WYKONANIE WYKOPÓW.docx
- Inny SSTWIORB/D-02.03.01_ROBOTY ZIEMNE. WYKONANIE NASYPÓW_V02.docx
- Inny SSTWIORB/D-03.02.01_KANALIZACJA DESZCZOWA.docx
- Inny SSTWIORB/D-04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.docx
- Inny SSTWIORB/D-04.04.02 PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.docx
- Inny SSTWIORB/D04.05.01a_PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ.doc
- Inny SSTWIORB/D-05.03.23a NAWIERZCHNIE Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny SSTWIORB/D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.doc
- Inny SSTWIORB/D-08.05.01_KORYTKA BETONOWE_ODWODNIENIE LINIOWE.docx
- Przedmiar Przedmiary robót/przedmiar zadanie nr 1.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/przedmiar zadanie nr 2.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/przedmiar zadanie nr 3.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/przedmiar zadanie nr 4.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/przedmiar zadanie nr 5.pdf
- Formularz zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ oświadczenie dot. wykonawców wspólnie.docx
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny zał. 1-6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ PPU.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Dostosowanie infrastruktury elektroenergetycznej oraz montaż ręcznych przełączników w celu zapewnienia możliwości zasilania awaryjnego w czterech placówkach oświatowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Budowa kompleksu sportowego „Orlik” 2025 wraz ze sprawnościowym placem zabaw i siłownią zewnętrzną przy Szkole Podstawowej w Barwałdzie Górnym
- Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym