Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Przebudowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1670K ul. Krakowska z drogą powiatową nr 1671K ul. Św. Anny w m. Nowy Targ” o symbolu ZH
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397254
- Zamawiający
- Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Nowy Targ, pow. nowotarski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 2026.23.Zał.2.STWIORB-branża drogowa.pdf
- SWZ 2026.23.SWZ.pdf
- Wzór umowy 2026.23.Zał.3.Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz 2026.23.Zał.4.Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie 2026.23.Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0039725401 z dnia 19 sierpnia 2026.pdf
- Inny 2026.23.Zał.10.Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny 2026.23.Zał.11.Oświadczenie o aktualności.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.23.Zał.12.Oświadczenie o aktualności.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.23.Zał.13.Oświadczenie własne art.7 ust.1.doc
- Inny 2026.23.Zał.14.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Konsorcjum.doc
- Inny 2026.23.Zał.15.Oświadczenie własne art.7 ust.1.Podmiot udostępniający.doc
- Inny 2026.23.Zał.16.Wykaz robót.docx
- Inny 2026.23.Zał.1.Dokumentacja techniczna.zip
- Inny 2026.23.Zał.5.Oświadczenie.Art.125 ust.1.docx
- Inny 2026.23.Zał.6.Oświadczenie.Art.125 ust.4_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.23.Zał.7.Oświadczenie.Art.125 ust.5.docx
- Inny 2026.23.Zał.8.Oświadczenie wykonawców (art 117 ust. 4)_Konsorcjum.docx
- Inny 2026.23.Zał.9.Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Przedmiar C.Przedmiar robót.pdf
- Projekt A.Zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych_EBUD1110222.pdf
- Projekt B.Projekt wykonawczy - branża drogowa.pdf
- Inny D.Projekt czasowej organizacji ruchu - branża drogowa.pdf
- Inny E.Projekt docelowej organizacji ruchu - branża drogowa.pdf
- Inny F.Zaświadczenie_o przyjęciu zgłoszenia budowlanego_BA.6743.788.2026.DK.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP