Postępowanie zakończone 2026-07-28
Remont budynku mieszkalnego poł. przy ul. Bonerowskiej 14 w Krakowie – remont klatki schodowej - etap I.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335110
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 10. Przedmiar robót.pdf
- Projekt 11. Projekt budowlany.pdf
- Projekt 12. Projekt techniczny.pdf
- STWiOR 9. STWIOR.pdf
- SWZ SWZ 86.2026.docx
- Wzór umowy 8. Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 14. Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny Formularze ofertowe 86.2026.doc
- Inny Pozwolenie Konserwatorskie 29.07.2025.pdf
- Inny Pozwolenie konserwatorskie ZR-I.5142.23.2024.pdf
- Inny Program prac konserwatorskich cz.1.pdf
- Inny Program prac konserwatorskich cz.2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie