Postępowanie zakończone 2026-07-10
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309295
- Zamawiający
- Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB.zip
- SWZ SWZ Remont dróg rolniczych.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP 25.06.2026.pdf
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ.zip
- Przedmiar Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_6.pdf
- Przedmiar Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_6.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/01 Barwałd Średni Smolkówka.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/02 Barwał Górny Koło Michalika.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/03 Stanisław Dolny Sosnówka.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/04 Przytkowice Zagrody.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/05 Leńcze Kamieniec boczna.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Dokumentacja Projektowa/06 Barwałd Górny Za Dworem.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_1.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_2.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_3.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_4.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_5.pdf
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/SSTWIORB/D-04.03.01 MECHANICZNE OCZYSZCZENIE NAWIERZCHNI.doc
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/SSTWIORB/D-04.04.02 PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.docx
- Inny Dok. projektowa Przedmiary robót STWIORB/SSTWIORB/D04.07.01 PODBUDOWA I NAWIERZCHNIA BITUMICZNA.doc
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/01 Barwałd Średni Smolkówka.pdf
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/02 Barwał Górny Koło Michalika.pdf
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/03 Stanisław Dolny Sosnówka.pdf
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/04 Przytkowice Zagrody.pdf
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/05 Leńcze Kamieniec boczna.pdf
- Inny Ksenia/Dokumentacja Projektowa/06 Barwałd Górny Za Dworem.pdf
- Inny Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_1.pdf
- Inny Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_2.pdf
- Inny Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_3.pdf
- Inny Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_4.pdf
- Inny Ksenia/Przedmiar Robót/KI Drogi rolnicze 2026_5.pdf
- Inny Ksenia/SSTWIORB/D-04.03.01 MECHANICZNE OCZYSZCZENIE NAWIERZCHNI.doc
- Inny Ksenia/SSTWIORB/D-04.04.02 PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.docx
- Inny Ksenia/SSTWIORB/D04.07.01 PODBUDOWA I NAWIERZCHNIA BITUMICZNA.doc
- Formularz załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ oświadczenie dot. wykonawców wspólnie.docx
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny załączniki od 1 do 6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ PPU Remont dróg rolniczych.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Dostosowanie infrastruktury elektroenergetycznej oraz montaż ręcznych przełączników w celu zapewnienia możliwości zasilania awaryjnego w czterech placówkach oświatowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska
- Przebudowa odcinków dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska z podziałem na 5 zadań
- Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska
- Budowa kompleksu sportowego „Orlik” 2025 wraz ze sprawnościowym placem zabaw i siłownią zewnętrzną przy Szkole Podstawowej w Barwałdzie Górnym
- Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym