Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Remont drogi gminnej 100582K ul. Grunwaldzka
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407788
- Zamawiający
- Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Chrzanów, pow. chrzanowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar.pdf
- SWZ SWZ_ZP.271.29.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz OFERTA.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie art. 117 ust.4.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.zip
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1.pdf
- Projekt Opis_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.15.pdf
- Projekt pismo-opinia-Gmina-Chrzanów.pdf
- Projekt pismo-zatwierdzenie-PZD-Chrzanow.pdf
- Projekt SOR-Grunwaldzka-20260615.pdf
- STWiOR STWiORB_Grunwaldzka_Chrzanow.pdf
- Inny Konstr_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.15.pdf
- Inny Orient_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.11.13.pdf
- Inny Scan_starostwo.pdf
- Inny Syt2.1_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.12.pdf
- Inny Syt2.2_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.12.pdf
- Inny Syt2.3_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.12.pdf
- Inny Syt2.4_Grunwaldzka_Chrzanow_2024.12.12.pdf
- Inny Uzgodnienie gaz.pdf
- Inny Uzgodnienie Orange.pdf
- Inny Uzgodnienie veolia.pdf
- Inny Uzgodnienie wodociągi.pdf
- Inny Zaświadczenie_starostwo.pdf
- Inny zezwolenie_na_wycinke.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP