Postępowanie zakończone 2026-08-27
Remont drogi gminnej "Droga do Leszczyn" nr 420011K w km 3+628,00 do km 4+225,00 w miejscowości Sierockie, Gmina Biały Dunajec
GMINA BIAŁY DUNAJEC
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390117
- Zamawiający
- GMINA BIAŁY DUNAJEC
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sierockie, pow. tatrzański, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - przedmiar robót..pdf
- SWZ SWZ IZPiST.271.18.2026.AM droga w Sierockiem (1).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - projekt umowy IZPiST.271.18.2026.AM.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu IZPiST.18.271.2026.AM z dnia 12.08.2026.pdf
- Inny Załączniki nr 1-4, 6-8 do SWZ - IZPiST.271.18.2026.AM.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ/BD_Sierockie_założenia do przedmiaru_rys. 1 orientacja.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ/BD_Sierockie_założenia do przedmiaru_rys. 3 przekrój typowy.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ/BD_Sierockie_założenia do przedmiaru_rys. 2 plan sytuacyjny.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ/BD-Sierockie-STWiORB.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ/Wyjaśnienie Gmina Biały Dunajec_a511ff45-5620-420f-b527-311e6830aab4.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP