WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-29

Remont instalacji elektrycznej w budynkach użytkowych przy ul. Mrozowej 11, 13, 13A, 15, 17 i 17A w Krakowie

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341650
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 11 (Bud. I) Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 13A (Bud. E) Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 13 (Bud. F G) Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 15 (Bud. A) Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 17A (Bud. C) Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki 8-11 do SWZ/10. Przedmiary robót/ul. Mrozowa 17 (Bud. B) Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/Mrozowa IE Opis Techniczny.pdf
  • Projekt Załączniki 8-11 do SWZ/9. STWIORB/ST - Mrozowa 11-17.pdf
  • SWZ SWZ 88.2026.docx
  • Wzór umowy Załączniki 8-11 do SWZ/8. Projektowane postanowienia umowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Formularze ofertowe 88.2026.doc
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/E1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA7.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA8.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EA9.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB7.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB8.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EB9.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC7.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EC8.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE10.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE11.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE7.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE8.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EE9.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EF6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EFG1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG4.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG5.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG6.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG7.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG8.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EG9.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EI1.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EI2.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EI3.pdf
  • Inny Załączniki 8-11 do SWZ/11. Dokumentacja projektowa/EI4.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie