Postępowanie zakończone 2026-07-30
Remont instalacji elektrycznej WLZ, instalacji RTV-SAT w budynku mieszkalnym przy ul. Komuny Paryskiej 3 w Krakowie
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344156
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt Dokumentacja Projektowa/Komuny Paryskiej 3 Opis Techniczny.pdf
- STWiOR STWiOR.pdf
- SWZ SWZ 92.2026.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E10.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E11.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E12.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E13.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E14.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E15.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E16.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E17.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E18.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E1.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E2.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E3.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E4.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E5.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E6.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E7.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E8.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/KP3 E9.pdf
- Inny Formularze ofertowe 92.2026.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie