Postępowanie zakończone 2026-08-13
„Remont instalacji kanalizacji sanitarnej, remont instalacji wodnej, remont węzłów sanitarnych w budynku II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie”
POWIAT CHRZANOWSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367584
- Zamawiający
- POWIAT CHRZANOWSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Chrzanów, pow. chrzanowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Przedmiar robót.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-06.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-07.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-08.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-09.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-10.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-11.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-12.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-13.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/Opis.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/Opis.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-01.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-02.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-03.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-04.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-05.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża architektoniczna/A-14.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.K01.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.K02.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.K03.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.K04.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.K05.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.W01.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.W02.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.W03.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.W04.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia/Projekt - branża sanitarna/S.W05.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Przedmiar robót/Łazienki_IILO_Bud_Przedm_Rev_1.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Przedmiar robót/Łazienki_IILO_San_Przedm_Rev_2.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ- Wzór umowy.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP