Postępowanie zakończone 2026-07-30
Remont kominów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Świętego Wawrzyńca 32 w Krakowie
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343184
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki 8-11/Przedmiar-ul. Wawrzyńca 32-rem.kominów.pdf
- Projekt Załączniki 8-11/ARCH_PT_WAWRZYNCA_32_KOMINY_all.pdf
- Projekt Załączniki 8-11/ARCH_PW_WAWRZYNCA_32_KOMINY_all.pdf
- Projekt Załączniki 8-11/PAB_28082024.pdf
- Projekt Załączniki 8-11/ZL_do PB.pdf
- STWiOR Załączniki 8-11/SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WAWRZYNCA KOMINY.pdf
- SWZ SWZ 89.2026.docx
- Wzór umowy Załączniki 8-11/8. Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 89.2026.doc
- Inny Załączniki 8-11/Konserwator Zabytków-ul.Wawrzyńca 32-rem.kominów.pdf
- Inny Załączniki 8-11/Pozwolenie-decyzja nr 126-6740.3-2024 z dn 4-10-2024r.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie