Postępowanie zakończone 2026-08-20
Remont polegający na konserwacji i wymianie stolarki witrynowej w lokalach użytkowych na parterze w budynkach przy ul. Szpitalnej 11/św. Tomasza 22, św. Tomasza 24, św. Tomasza 26 w Krakowie
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378334
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt ARCH_PAB_OPIS_WITRYNY_SZPITALNA_TOMASZApoWUOZ_all.pdf
- Projekt ARCH_PW_OPIS_WITRYNY_SZPITALNA_TOMASZA_POWUOZ.pdf
- Projekt BIOZ_WITRYNY_SZPITALNA_TOMASZA.doc
- Projekt zestawienieARCH_PW_WITRYNY_ZBK_SZPITALNA_TOMASZA-Model.pdf
- STWiOR STWiOR.pdf
- SWZ SWZ 107.2026.docx
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ARCH_PW_WITRYNY_ZBK_SZPITALNA_TOMASZA-Model.pdf
- Inny Formularze ofertowe 107.2026.doc
- Inny KONSERWA_WUOZ_osobiscie_09012025_ostateczne.pdf
- Inny SZPITALNA , TOMASZAPPK.pdf
- Inny ZL_WITRYNY_SZPITALNA_TOMASZA.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie