Postępowanie zakończone 2026-07-10
Remont pomieszczeń nr 217, 218, 219 w budynku Collegium Godlewskiego, zlokalizowanym przy al. Adama Mickiewicza 21 w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304327
- Zamawiający
- Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 34.2026_Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf
- Inny DZiK-DZP.2921.34.2026_SWZ-sig.zip
- Przedmiar Zal.5_DZiK-DZP.2921.31.2026_Przedmiar/Godlewski 2026 - przedmiar -KI.pdf
- Przedmiar Zal.5_DZiK-DZP.2921.31.2026_Przedmiar/Przedmiar 217.pdf
- Przedmiar Zal.5_DZiK-DZP.2921.31.2026_Przedmiar/Przedmiar 218.pdf
- Przedmiar Zal.5_DZiK-DZP.2921.31.2026_Przedmiar/Przedmiar 219.pdf
- Przedmiar Zal.5_DZiK-DZP.2921.31.2026_Przedmiar/PRZEDMIAR_EL_Collegium_Godlewskiego_2026_217_218_219.pdf
- STWiOR Zal.4_DZiK-DZP.2921.34.2026_STWIORB.pdf
- SWZ DZiK-DZP.2921.34.2026_SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy Zal.3_DZiK-DZP.2921.34.2026_Wzór umowy....pdf
- Formularz Zal.1_DZiK-DZP.2921.34.2026_Formularz OFERTA.docx
- Inny Zal.2A_DZiK-DZP.2921.34.2026_Wykaz robot.doc
- Inny Zal.2B_DZiK-DZP.2921.34.2026_Potencjal kadrowy.doc
- Inny Zal.2C_DZiK-DZP.2921.34.2026_Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Zal.2D_DZiK-DZP.2921.34.2026_Oświadczenie-art.108 ust. 1 pkt 5.docx
- Inny Zal.2_DZiK-DZP.2921.34.2026_Oświadczenie-art.125.docx
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Rzut pomieszczeń 217, 218, 219...pdf
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122433075_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122451416_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122502708_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122508604_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122722934_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122929558_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 217/IMG_20260122_122934129_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123624403_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123632586_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123646753_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123650351_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123654504_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123703605_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123710401_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123803828_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123804481_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123807056_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 218/IMG_20260122_123809396_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111729523_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111730492_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111733574_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111743472_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111748691_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111757177_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111807418_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111809857_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111816008_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_111819797_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_112418225_HDR_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_112425231_AE.jpg
- Inny Zal.6_DZiK-DZP.2921.31.2026_Rysunki techniczne, zdjęcia/Zdjęcia 219/IMG_20260420_112431897_HDR_AE.jpg
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
- Modernizacja stawu hodowlanego „Hendzlówka” w Mydlnikach
- Remont wybranych pomieszczeń w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji zlokalizowanym przy ul. Balickiej 253 A w Krakowie
- Zakup i dostawa materiałów budowlanych przeznaczonych do prac remontowo-budowlanych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
- Modernizacja boiska wielofunkcyjnego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja przy Al. 29-go Listopada 48 w Krakowie
- Rozbudowa budynku Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki o część C” – etap II