Postępowanie zakończone 2026-07-09
Roboty budowlane i nasadzenia zieleni wraz z pielęgnacją, związanych z zadaniem pn.: „FontanNowa Huta - przywróćmy Nowej Hucie fontanny budżet obywatelski dzielnic - edycja XI” na os. Uroczym
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306952
- Zamawiający
- Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki Os. Urocze.zip
- Inny Załączniknr10SWZRob.Bud.ZieleńPiel.FontanaUrocze24.06.2026.pdf
- Przedmiar Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/11-12_KOSZTORYS I PRZEDMIAR ROBÓT/Fontanna - Urocze p.pdf
- Projekt Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/OS._UROCZE_-_pozwolenie_konserwatorskie.pdf
- Projekt Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09B_PROJEKT ZATWIERDZONY UMK/zaświadczenie_o_ostateczności_decyzji_PnB_21-05-2026-14.56_2026.05.21.14.56_sig.pdf
- Projekt Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/OS._UROCZE_-_pozwolenie_konserwatorskie.pdf
- STWiOR Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/13_STWIORB/stwior-Urocze.pdf
- Wzór umowy Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/14_WARUNKI/UP_umowa.pdf
- Instrukcja Os. Urocze/załączniki budowa/0_dokumentacja powykonawcza dla małych zleceń_instrukcja.docx
- Instrukcja Os. Urocze/załączniki budowa/0_dokumentacja powykonawcza_instrukcja.docx
- Instrukcja Os. Urocze/załączniki budowa/instrukcja utrzymania i konserwacji.xlsx
- Inny Os. Urocze/OPZRob.Bud.ZieleńPiel.FontanaUrocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/01_MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH/MDCP skan Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/02_MAPA EWIDENCYJNA/NH50_2.dxf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/02_MAPA EWIDENCYJNA/NH50_2.dxf.klauzula.xml
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/03_WYPIS Z REJESTRU GRUNTOW/W_126103_9_0050_G264.PDF
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/04_PROJEKT INWENTARYZACJI/pzt_MDCP Os Urocze_INW-I-1.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/04_PROJEKT INWENTARYZACJI/Urocze Inwentaryzacja I-2.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/04_PROJEKT INWENTARYZACJI/ZZM_inw opis - Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/05_EKSPERTYZA TECHNICZNA/EKSPERTYZA-FONTANNA 4 - OS. UROCZE zanonimizowana.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/05_EKSPERTYZA TECHNICZNA/RYS.1 - FONTANA 4 - os. Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/06-07_KWERENDA I PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH/program Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/08_PROJEKT KONCEPCJA/pzt_MDCP Os Urocze_K-1.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/08_PROJEKT KONCEPCJA/Urocze - koncepcja-K2.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/08_PROJEKT KONCEPCJA/ZZM_K opis - Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/OS._UROCZE_-_zaświadczenie_o_ostateczności_FONTANNA_ELEKTRONICZNIE.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/PAB.11.12.2025_Urocze_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(3)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/PT_EL_Urocze-260126_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(1)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/PT_IS_Urocze_podpisAB_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(2)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/PZT.11.12.2025_Urocze_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(2)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/Thumbs.db
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09A_PROJEKT ZATWIERDZONY MKZ/urocze_programdzialan-scalone_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(3)-sig.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09B_PROJEKT ZATWIERDZONY UMK/decyzja_pozwolenia_na_budowęrozbiórkęroboty_budowlane_nowy_projekt_PnB_30-04-2026-14.39_2026.04.30.14.40_sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09B_PROJEKT ZATWIERDZONY UMK/PAB.16.04.2026_(Załącznik_-_RPW_268078_2026)_2026.04.30.14.43_sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09B_PROJEKT ZATWIERDZONY UMK/PZT.16.04.2026_(Załącznik_-_RPW_268078_2026)_2026.04.30.14.43_sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09C_PROJEKT DLA ZZM Z KOSZTORYSEM NA PZT/Os Urocze - PZT.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09D_PROJEKTY TECHNICZNE/K-01 - FONTANA 4 - os. Urocze.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09D_PROJEKTY TECHNICZNE/PT_EL_Urocze-260126_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(1)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09D_PROJEKTY TECHNICZNE/PT-FONTANNA 4 - OS. UROCZE zanonimizowana.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09D_PROJEKTY TECHNICZNE/PT_IS_Urocze_podpisAB_(Załącznik_-_AM-03-2.4125.1.38.2026.MKO)_(2)-sig zanonimizowany.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/09D_PROJEKTY TECHNICZNE/Thumbs.db
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/10_PROJEKT ZIELENI/OPERAT_OPIS_UROCZE_.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/10_PROJEKT ZIELENI/PZ_OPIS_UROCZE_2026_.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/11-12_KOSZTORYS I PRZEDMIAR ROBÓT/Fontanna - Urocze.xml
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/14_WARUNKI/ITT_6222_2262_2025-sig.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/14_WARUNKI/OWU.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/14_WARUNKI/PI_pismo.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/14_WARUNKI/WP_WP.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/decyzja_pozwolenia_na_budowęrozbiórkęroboty_budowlane_nowy_projekt_PnB_30-04-2026-14.39_2026.04.30.14.40_sig zanonimizowane.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/OS._UROCZE_-_zaświadczenie_o_ostateczności_FONTANNA_ELEKTRONICZNIE zanonimizowane.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/Thumbs.db
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/WYCINKA.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/zaświadczenie_o_ostateczności_decyzji_PnB_21-05-2026-14.56_2026.05.21.14.56_sig zanonimizowane.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/ZDMK_36.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/ZdmkZgodaUrocze zanonimizowane.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/15_POZWOLENIA DECYZJE/ZUDP_compressed zanonimizowane.pdf
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/16_WIZUALIZACJE/Os. Urocze_1.jpg
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/16_WIZUALIZACJE/Os. Urocze_2.jpg
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/16_WIZUALIZACJE/Os. Urocze_3.jpg
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/18_TABELE ELEMENTÓW/tabela_likwidowanych_elementow_projektant - Urocze.xlsx
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/18_TABELE ELEMENTÓW/Tabela_wytworzonych_elem_roboty_budowlane_2024 - Urocze.xlsx
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2348.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2349.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2350.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2351.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2352.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2353.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2354.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2355.JPEG
- Inny Os. Urocze/Urocze i sportowe dokumentacja zanonimizowana/os. Urocze zanonimizowany/19_ZDJĘCIA/IMG_2356.JPEG
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/~$łącznik nr 2 do procedury przekazania odpadu.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/~$protokół odbioru robót_KOŃCOWY.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_karta akceptacji materiałów.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_oświadczenia podwykonawstwo.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_oświadczenie do przekazania złomu.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_oświadczenie legalne składowisko.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół odbioru pielęgnacji.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół odbioru robót_CZĘŚCIOWY.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół odbioru robót_KOŃCOWY.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół odbioru zakup.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół przeglądu pielęgnacji zieleni.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół przekazania terenu budowy i dokumentacji.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_protokół - usunięcie wady z odbioru końcowego.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_standardy znakowania RFID.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/0_tabela równoważności.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/dane do książki obiektu budowlanego.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/harmonogram rzeczowo-finansowy.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 150 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 150 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 500 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 500 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 800 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A3 800 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 150 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 150 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 500 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 500 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 800 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 800 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A4 poziom bez tekstu.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 150 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 150 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 500 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 500 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 800 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/A6 800 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 150 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 150 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 500 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 500 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 800 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B1 800 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 150 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 150 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 500 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 500 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 800 znaków.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/B2 800 znaków.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/Etykieta WZÓR-1.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/Księga znaku, Budżetu Obywatelskiego.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/naklejka pozioma1.ai
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/naklejka pozioma1.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/projekt Tabliczka BO A4 z fundamentem.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Oznakowanie BO/Thumbs.db
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/~$otokół - usunięcie wady_AW4.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/0_protokół odbioru gwarancyjnego usunięcia wad.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/0_protokół przegladu w okresie gwarancji_rękojmi.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/protokół zaawansowania robót_CZĘŚCIOWY.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/protokół zaawansowania robót_KOŃCOWY.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/tabela likwidowanych elementow projektant.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Tabela_wytworzonych_elem_roboty_budowlane_2024.xlsx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/Załącznik nr 2 do procedury przekazania odpadu.docx
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/~$tyczne do SWZ_zielen.doc
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 10 zał. do standaryzacji sposób mocowania etyliet Zielonych i niebieskich.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 1 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 2 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 3 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 4 zał. do standaryzacji -ETYKIETA ZIELONA.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 5 zał. do standaryzacji-ETYKIETA ZIELONA WYJAŚNIENIE.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 6 zał. do standaryzacji-ETYKIETA MONTAŻ.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 7 zał. do standaryzacji sposób montażu etykiet zielonych.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 8 -Etykieta BO NIEBIESKA.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 9 -Etykieta BO NIEBIESKA - wyjaśnienie.pdf
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/Thumbs.db
- Inny Os. Urocze/załączniki budowa/zieleń standardy/Wytyczne do SWZ_zielen.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach zadania pn.: „Posadźmy drzewa na Rynku Głównym”
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach rewitalizacji os. Na Skarpie, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja sceny plenerowej wraz z widownią w parku Zielony Jar Wandy”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Roboty budowlane związane z budową pochylni do ogrodu społecznego w Parku Kurdwanów w ramach zadania pn.: „Po Parku Kurdwanów bez schodów” budżet obywatelski dzielnic - edycja XII
- Roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Remont chodników i skwerów wewnątrz osiedlowych będących w utrzymaniu ZZM na terenie Dzielnicy XVIII Nowa Huta”