Postępowanie zakończone 2026-06-19
ROBOTY BUDOWLANE: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.
Gmina Rabka-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275043
- Zamawiający
- Gmina Rabka-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - starorabczańska infrastruktura.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 1-7.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja Techniczna.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Rabka-Zdrój
- Usługi – „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
- Kompleksowe pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: Remont konserwatorsko-budowlany budynku „Willa Krzywoń” wpisanego do rejestru zabytków województwa małopolskiego
- R O B O T Y B U D O W L A N E : Realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju”.
- Przebudowa drogi dojazdowej wewnętrznej (dz.nr ewid.3147) do osiedla Rola Bulowskówka w km 0+156,00 – 0+361,00 w miejscowości Rdzawka.
- "Przebudowa istniejących miejsc postojowych wraz z jezdnią manewrową budynek PSONI przy ul. Podhalańskiej w m. Rabka Zdrój".