Postępowanie zakończone 2026-07-09
Rozbudowa drogi gminnej nr 270574K w km od 0+000,00 do km 0+662,17 w miejscowości Ropica Polska, Gmina Gorlice
Gmina Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306464
- Zamawiający
- Gmina Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RG.271.14.2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Przedmiary/Przedmiar - branża drogowa odc. 270574K (odc. 270574K).pdf
- Przedmiar Przedmiary/Przedmiar - branża gazowa sieć G1-G8 (odc. 270574K).pdf
- Przedmiar Przedmiary/Przedmiar robót - branża elektryczna (odc. 270574K).pdf
- Projekt Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/3.1 Projekt Techniczny - branża drogowa.pdf
- Projekt Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/3.2 Projekt Techniczny - branża elektryczna.pdf
- Projekt Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/3.3 Projekt Techniczny - branża gazowa.pdf
- STWiOR Specyfikacje techniczne/STWiORB - branża drogowa.pdf
- STWiOR Specyfikacje techniczne/STWiORB - branża elektryczna.pdf
- STWiOR Specyfikacje techniczne/STWiORB - branża gazowa.pdf
- Inny Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/1. Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/2. Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Inny Projekt budowlany (PZT+PAB+PT)/4. Załączniki.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Gorlice
- Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kwiatonowicach
- Rozbudowa drogi gminnej nr 270576K „Gurbówka” w Ropicy Polskiej – etap II
- Roboty remontowe dróg gminnych rolniczych na terenie Gminy Gorlice
- Remont odcinka drogi gminnej nr 270568K „Do Boru” na dz. nr 405, 476 w Kwiatonowicach
- Przebudowa drogi gminnej „Łysogórska” na dz. nr 963/3, 963/2 w Stróżówce