Postępowanie zakończone 2026-07-17
Rozbudowa drogi gminnej nr 270576K „Gurbówka” w Ropicy Polskiej – etap II
Gmina Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319976
- Zamawiający
- Gmina Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RG.271.16.2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt OR/SOR_Opis.pdf
- Projekt PT/Opis.pdf
- STWiOR STWiORB.pdf
- Inny OR/SOR_RYS-1.pdf
- Inny OR/SOR_RYS-2.pdf
- Inny PT/RYS - 1. Orientacja.pdf
- Inny PT/RYS - 2. Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny PT/RYS - 3. Profil Podłużny.pdf
- Inny PT/RYS - 4. Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny PT/RYS - 5.1. Przepust w km 0+059,0 - 0+071,0.pdf
- Inny PT/RYS - 5.2. Przepust w km 0+90,0 - 0+102,0.pdf
- Inny PT/RYS - 5.3. Przepust w km 0+129,0 - 0+132,0.pdf
- Inny PT/RYS - 6. Widok ściany przepustu o H=260cm.pdf
- Inny PT/RYS - 7. Zbrojenie ściany przepustu o H=260cm.pdf
- Inny PT/RYS - 8. Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny PT/ZAL - 1. Tabela Robót Ziemnych.pdf
- Inny PT/ZAL- 2. Geotechniczne warunki posadowienia.pdf
- Inny PZT-PAB/Opis PZT-PAB.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 1. Orientacja.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 2. Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 3. Profil podłużny.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 4. Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 5.1. Przepust.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 5.2 Przepust.pdf
- Inny PZT-PAB/RYS - 5.3. Przepust.pdf
- Inny PZT-PAB/ZAL - 2. Decyzja środowiskowa.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Gorlice
- Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kwiatonowicach
- Roboty remontowe dróg gminnych rolniczych na terenie Gminy Gorlice
- Rozbudowa drogi gminnej nr 270574K w km od 0+000,00 do km 0+662,17 w miejscowości Ropica Polska, Gmina Gorlice
- Remont odcinka drogi gminnej nr 270568K „Do Boru” na dz. nr 405, 476 w Kwiatonowicach
- Przebudowa drogi gminnej „Łysogórska” na dz. nr 963/3, 963/2 w Stróżówce