Postępowanie zakończone 2026-06-09
„Sporządzenie opinii rzeczoznawcy ds. ruchu zakładu górniczego w zakresie obudowy o przekroju kołowym w szybie Kościuszko”
KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257111
- Zamawiający
- KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 22052026.pdf
- Inny SWZ.docx
- Inny Załącznik 3 do wzoru umowy.docx
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Projekt techniczny remontu szybu Kościuszko. Część 1. Rura szybowa.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 10. W-043-128.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 11. W-043-129.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 12. W-043-130.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 13. W-043-137.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 14. W-045-430.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 15. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. I.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 16. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. IIw.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 17. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. IIn.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 18. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. III.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 19. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. IV.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 1. W-043-123.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 20. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. V.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 21. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. VI.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 22. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. VII.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 23. Drogi dojścia załogi, transportu materiałów i odstawy urobku na poz. VIII.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 24. Schematy zasilania w energię elektryczną.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 25. Schemat sieci sprężonego powietrza.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 2. W-043-123-1.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 3. W-043-123-2.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 4. W-043-123-3.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 5. W-043-123-4.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 6. W-043-124.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 7. W-043-125 (1 z 2).pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 7. W-043-125 (2 z 2).pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 8. W-043-126.pdf
- Inny zał nr 2 do wzoru umowy/Zał. 9. W-043-127.pdf
- Inny zał nr 5 do SWZ wzór umowy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
- „Wykonanie uzupełniających prac zabezpieczających w komorze Michałowice na poz. IIn wraz z przebudową szybiku komory Urszula”.
- Dostawa komponentów do utylizacji wód zasolonych – część 2 – wapno budowlane hydratyzowane
- „Remont pomieszczenia "Kawiarni" w budynku nadszybia szybu Daniłowicza Kopalni Soli "Wieliczka"”.
- „Budowa wiaty załadunkowej iniektu wraz z instalacjami na terenie szybu Kościuszko”
- „Wykonanie automatyzacji parkingu przy ul. Daniłowicza 10 – rozbudowa systemu parkingowego Kopalni Soli „Wieliczka””.