Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
„Szlakiem przyrody i kultury w dolinie Dunajca” – roboty budowlane związane z elewacją oraz rekonstrukcją i montażem stolarki w budynku zabytkowego Dworu Berskich w Tylmanowej
Gmina Ochotnica Dolna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400495
- Zamawiający
- Gmina Ochotnica Dolna
- Główny kod CPV
- 45400000-1 — Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Miejsce wykonania robót
- Tylmanowa, pow. nowotarski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ I.271.17.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu I.271.17.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. II.zip
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I.zip
- Inny Załączniki nr 2-8 SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. III.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Przedmiar i 'kosztorys ofertowy 'ślepy'' - elewacja.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Przedmiar i 'kosztorys ofertowy 'ślepy'' - stolarka.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Orange/Orange aktualizacja 2025/2504030014-war tech na przełoż i zabezpieczenie sieci OPL 2025.doc.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Orange/Orange aktualizacja 2025/2509040136_PBW_TT_Tylmanowa_2025_kompletny_podpisany.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Orange/Orange aktualizacja 2025/2509040136-uzgodnienie PBW na nawiązanie i przełożenie 2025.doc.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Orange/PBW Przebudowa Tylmanowa Dwor Bajka.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/Operat Wodno Prawny kanalizacja kablowa Tylmanowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/PZT_do operatu wodno prawnego.dwg
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/T-01 OWP PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/PB Przebudowa Dwor Bajka Tylmanowa - PZT - Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/PZT_rysunek.dwg
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/PZT_rysunek.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Projekt budowlany - 2018/Projekt budowlany - 2018.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/2025_09_05_Pozwolenie_konserwatorskie elektryczne.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/2025_10_31_Ostatecznosc Pozwolenie Konserwatorskie elektryczne.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Orange/Orange aktualizacja 2025/2504030012-war tech nawiązanie do sieci OPL 2025.doc.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie_konserwatorskie.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/Opis w języku nietechnicznym.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie_wodno_prawne_ostateczne.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/T-02 OWP ewid.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Pozwolenie wodno-prawne/T-03 OWP profil.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Uzgodnienie dokumentacji Orange.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Uzgodnienie dokumentacji Tauron.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Warunki przylaczenia Tauron.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/05_Warunki_przylaczenia_Orange.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/06_Warunki_przebudowy_Orange.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/09_Uzgodnienie dokumentacji Tauron.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/10_Warunki przylaczenia Tauron.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Dokumentacja techniczna - sieć elektroenergetyczna i teletechniczna/Zgłoszenie/PB Przebudowa Dwor Bajka Tylmanowa - Opinie_uzgodnienia.pdf
- Inny Załącznik nr 1- OPZ Cz. I/Projekt budowlany - 2018/2018_02_20_ Pozwolenie na budowę - Dwór Berskich.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP