WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-01

Usługa świadczenia kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku szpitalnego nr 3B" - ZP-17/26

Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296794
Zamawiający
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 03_Przedmiar robot_instalacje elektryczne_po_zmianie z dnia_19.05.2026r.pdf
  • SWZ Pozwolenie konserwatorskie nr 46 (drzewa) - wyjaśnienie treści SWZ-10 (odpowiedzi na pytania 1-2).pdf
  • SWZ Pozwolenie konserwatorskie nr 47 (drzewa) - wyjaśnienie treści SWZ-10 (odpowiedzi na pytania 1-2).pdf
  • SWZ SWZ.doc
  • SWZ Wezwanie do sprecyzowania wniosku o wyjaśnienie tresci SWZ.pdf
  • Wzór umowy załącznik nr 4 do SWZ - Umowa-wzór.doc
  • Formularz załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy Wykonawcy.docx
  • Ogłoszenie Ogloszenie o zamowieniu.pdf
  • Ogłoszenie Ogloszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 27.05.2026r.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA.zip
  • Inny Informacja z otwarcia ofert z dnia 12.06.2026.docx
  • Inny Kryteria stosowane w celu oceny równoważności-Parametry równoważności.pdf
  • Inny MATERIALY POMOCNICZE.zip
  • Inny Rysunek T2.01 - wyjaśnienie treści SWZ 16 - odpowiedź 4.pdf
  • Inny SWZ_po zmianie z dnia 27.05.2026r.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-10 (odpowiedzi na pytania 1-2).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-10 (odpowiedzi na pytania 3-4).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-11.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-12.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-13.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-14.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-15.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-15 (korekta odpowiedzi).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-16.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-16 (korekta odpowiedzi na pytanie 3).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-17.docx
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-17 (korekta odpowiedzi na pytanie 7).docx
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-18.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-19.docx
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-1.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-20.docx
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-21.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-22.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-23.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-24 (odpowiedzi na pytanie 1).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-24 (odpowiedź na pytanie 2).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-2 (odpowiedzi na pytania 1-3, 5, 7-8,12).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-2 (odpowiedzi na pytania 4, 6, 9-11).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-3.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-4.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-5.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-6.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-7 (odpowiedzi na pytania 1 - 12).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-7 (odpowiedź na pytanie 13).doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-8.doc
  • Inny Wyjasnienie tresci SWZ-9.doc
  • Inny załącznik nr 1 do załącznika nr 4 do SWZ - Przedmiot zamówienia-umowy.docx
  • Inny załącznik nr 2.1 do SWZ - Oświadczenie - Grupa kapitałowa.docx
  • Inny załącznik nr 2.2 do SWZ - Oświadczenie - Wykonawcy występujący wspólnie.docx
  • Inny załącznik nr 2.3 do SWZ - Oświadczenie ART. 5k i 7a Wykonawcy wspólnie ubiegający się.docx
  • Inny załącznik nr 2.4 do SWZ - Oświadczenie ART. 5k i 7a Podmiot udostępniający zasoby.docx
  • Inny załącznik nr 2.5 do SWZ - Oświadczenie - Wykaz 10%.docx
  • Inny załącznik nr 2.6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny załącznik nr 2.7 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny załącznik nr 2 do SWZ - JEDZ (pdf).pdf
  • Inny załącznik nr 2 do SWZ - JEDZ (xml).xml
  • Inny załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie - Podmiot oddający zasoby.docx
  • Inny załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie - Podmiot oddający zasoby_po zmianie z dnia 27.05.2026r.docx
  • Inny załącznik nr 4 do SWZ - Umowa-wzór - po zmianie z dnia 19.05.2026r.doc
  • Inny załącznik nr 5 do SWZ - Klauzula informacyjna.doc
  • Inny załącznik nr 5 do SWZ - Klauzula informacyjna_po zmianie z dnia 27.05.2026r.doc
  • Inny załącznik nr 6 do SWZ - Dokument potwierdzający odbycie wizji lokalnej.docx
  • Inny załącznik nr 7 do SWZ - Rejestr Wykonawców uczestniczących w wizji lokalnej.docx
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/02 PZT/02 Część graficzna/2.6_3B_ANZ_analiza_nasłon i zacieniania.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/02 PZT/02 Część graficzna/A.pab.2 Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/01 Część opisowa/1.1_3B_INW_strona_tytulowa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/01 Część opisowa/1.3 opis do inwentaryzacji.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/04 PAB/02 Część graficzna/01 Rzuty główne/2.3_3B_A1.04 rzut poddasza.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/04 PAB/02 Część graficzna/01 Rzuty główne/2.4_3B_A1.05 rzut dachu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/01 PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH/PK_3B_PROGRAM_PRAC_KONSERWATORSKICH.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/01 PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH/Weryfikacja programu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/02 PZT/01 Część opisowa/2.3_3B_PZT_oswiadczenie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/02 PZT/01 Część opisowa/2.4_3B_PZT_opis.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/01 Część opisowa/1.2_3B_INW_spis treści.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.01 rzut kondygnacji podziemnej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.02 rzut parteru.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.03 rzut poddasza.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.04 rzut dachu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.05 przekrój A-A.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.06 przekrój B-B.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.07 elewacja południowo-zachodnia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.08 elewacja północno-wschodnia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.09 elewacja południowo-wschodnia, elewacja północno-zachodnia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.10 zestawienie stolarki drzwiowej wewnętrznej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/03 INWENTARYZACJA/02 Część graficzna/2.11 zestawienie stolarki drzwiowej zewnętrznej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/04 PAB/01 Część opisowa/1.3_3B_PA-B_oswiadczenie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/04 PAB/01 Część opisowa/1.4_3B_PB-A_opis.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA PRZETARGOWA/01 PAB/04 PAB/02 Część graficzna/01 Rzuty główne/A.pab.3.1 Poziom -1.pdf
  • Przedmiar MATERIALY POMOCNICZE/01_Przedmiar robot_roboty budowlane.pdf
  • Przedmiar MATERIALY POMOCNICZE/02_Przedmiar robot_instalacje sanitarne.pdf
  • Przedmiar MATERIALY POMOCNICZE/03_Przedmiar robot_instalacje elektryczne.pdf
  • Przedmiar MATERIALY POMOCNICZE/04_Przedmiar robot_zagospodarowanie terenu.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, SWZ, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie