Postępowanie zakończone 2026-07-10
Usługi w zakresie ochrony osób i mienia w obiekcie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a
MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319398
- Zamawiający
- MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ swz usługi ochrony DAZ.271.4.2026-sig.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu DAZ.271.4.2026 opublikowane.pdf
- Inny swz usługi ochrony DAZ.271.4.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP