Postępowanie zakończone 2026-08-12
Wykonanie dokumentacji technicznej i budowa magazynu OLiOC w miejscowości Jabłonka” w formule zaprojektuj i wybuduj" – postępowanie powtórzone
GMINA JABŁONKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364617
- Zamawiający
- GMINA JABŁONKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jabłonka, pow. nowotarski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik_nr_9_PFU.zip
- SWZ ZI.271.1.58.2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_7_PPU.pdf
- Ogłoszenie ZI.271.1.58.2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne.zip
- Projekt Załącznik_nr_9_PFU/Program Funkcjonalno - Magazyn OL i OC-1.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_PFU/elewacje.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_PFU/podkład mapowy z lokalizacją inwestycji.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_PFU/rzut i przekrój budynku.pdf
- Inny Załącznik_nr_9_PFU/SKM_C25826070214250.pdf
- Formularz Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
- Formularz Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_8_Wykaz_osob.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_2_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3a_Oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_braku_pods.wykluczenia.1.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_3_Oswiadczenie_o_brak_podstaw.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_4_Zobowiazanie_podmiotu_trzeciego.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_5_Pelnomocnictwo_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy_sie.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_nr_6_Oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie_ubiegajacy.doc
- Inny Załączniki_od_1_do_10_do_SWZ_edytowalne/zalacznik_RODO.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JABŁONKA
- Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.
- Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Lipnica Mała oraz Podwilk.
- Projekt przebudowy mostu w Lipnicy Małej w ciągu drogi o nr ew. 5771 i 5010.
- „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Jabłonka Centrum, Jabłonka Bory i Orawka.”
- Projekt przebudowy mostu w Orawce w ciągu drogi gminnej o nr ewid. 4003, 4001, 4000/2.