Postępowanie zakończone 2026-09-02
"Wykonanie kanalizacji deszczowej na Osiedlu Romskim w Maszkowicach (Etap I)"
Gmina Łącko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396926
- Zamawiający
- Gmina Łącko
- Główny kod CPV
- 45231300-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy wodo-
- Miejsce wykonania robót
- Maszkowice, pow. nowosądecki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - postępowanie RIR.271.1.31.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 11.zip
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót/Przedmiar robót (wersja edytowalna).xlsx
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/PZT operat.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PT Starosta.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PT Wojewoda.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PW.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PZT (ETAP I) - mapa z zaznaczonym zakresem.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PZT Starosta.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/PZT Wojewoda.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Załączniki Wojewoda.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 - STWiORB.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Oświadczenie Wykonawcy wspólni.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Decyzja.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Operat wodnoprawny.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Profile1 operat.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Szczegóły wylotu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Warunki PGW.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Operat wodnoprawny/Zawiadomienie o nie wniesieniu sprzeciwu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Dokumentacja projektowa/Załączniki Starosta.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie (grupa kapitałowa).docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP