Postępowanie zakończone 2026-07-08
Wykonanie oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w budynkach przychodni zdrowia zlokalizowanych w Krakowie na podstawie dokumentacji projektowej, w podziale na 3 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298714
- Zamawiający
- Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 10 - Przedmiar Osiedle Niepodległości 2.pdf
- Przedmiar Zał. nr 11 - Przedmiar Piastów 40.pdf
- Przedmiar Zał. nr 9 - Przedmiar 2 Pułku Lotniczego 22.pdf
- Projekt Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt techniczno-budowlany ośw aw 2 Pułku Lotniczego 22 wraz z załącznikami.pdf
- Projekt Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/PTB_Opis 2 Pułku Lotniczego 22.pdf
- Projekt Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt techniczno-budowlany ośw aw Niepodległości 2 wraz z załącznikami.pdf
- Projekt Zał. nr 15 - Niepodległości 2/PTB_Opis Niepodległości.pdf
- Projekt Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt Techniczno-budowlany ośw aw Piastów 40 wraz z załącznikami.pdf
- Projekt Zał. nr 17 - Piastów 40/PTB_Opis Piastów 40.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 - STWIOR 2 Pułku Lotniczego 22.pdf
- STWiOR Zał. nr 14 - STWIOR Niepodległości 2.pdf
- STWiOR Zał. nr 16 - STWIOR Piastów 40.pdf
- SWZ SWZ 68.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze ofertowe 68.2026.doc
- Inny Projektowane postanowienia umowy w spr. zam. publ..doc
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/NAZWA WŁASNA Załącznik 2 obliczenia oświetlenia 2 Pułku Lotniczego 22.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt AW 2 Pułku Lotniczego 22 01.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt AW 2 Pułku Lotniczego 22 02.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt AW 2 Pułku Lotniczego 22 03.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt AW 2 Pułku Lotniczego 22 04.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Projekt AW 2 Pułku Lotniczego 22 05.pdf
- Inny Zał. nr 13 - II Pułku Lotniczego 22/Zalacznik 2 obliczenia oświetlenia II Płku Lotniczego 22.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt AW Niepodległości 2 01.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt AW Niepodległości 2 02.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt AW Niepodległości 2 03.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt AW Niepodległości 2 04.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Projekt AW Niepodległości 2 05.pdf
- Inny Zał. nr 15 - Niepodległości 2/Zalacznik 2 obliczenia oświetlenia Niepodległości 2.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 01.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 02.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 03.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 04.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 05.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 06.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 07.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Projekt AW Piastów 40 - 08.pdf
- Inny Zał. nr 17 - Piastów 40/Zalacznik 2 obliczenia oświetlenia Piastów 40.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
- 131/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 130/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 127/2026 Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
- 129/2026 Remont 6 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 6 części.
- 128/2026 Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz dostawa i montaż windy osobowej w budynku użytkowym przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie