Postępowanie zakończone 2026-07-27
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Grzegórzki zrywają beton” – Budżet obywatelski edycja XI
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336078
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 09 Przedmiar robót.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 02 PPU.pdf
- Formularz Zał. nr 01 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 03 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Zał. nr 04 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. nr 05 Oświadczenie o zakresie wykonania.docx
- Inny Zał. nr 06 Wykaz robót budowalnych.docx
- Inny Zał. nr 07 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 08 Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. nr 10 Zobowiązanie.docx
- Inny Zał. nr 11 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 12 Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Przedmiar dok.proj. pdf/Grzegórzki beton_przedmiar.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_PT.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/00_PROJEKT NASADZEŃ_ROGOZIŃSKIEGO_2025-09-05.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_COR_opis.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_opis_PAB.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_opis_PT.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_SOR_opis.pdf
- Projekt dok.proj. pdf/D-07.02.01 - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_SSt.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-01.01.01 - ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-01.02.04 - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I PRZEPUSTÓW.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-02.00.01 - ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-02.01.01 - WYKOPY W GRUNTACH NIESKALISTYCH.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-04.04.00 - PODBUDOWA Z KRUSZYW. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-05.03.23a - NAWIERZCHNIA Z BETONOWEJ KOSTKI BRUKOWEJ korekta.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-08.01.01b - USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-08.01.01 - KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-08.02.02 - CHODNIK Z BRUKOWEJ KOSTKI BETONOWEJ.pdf
- STWiOR dok.proj. pdf/D-08.03.01 - BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_COR_strona tytułowa.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_SOR_strona tytułowa.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_BIOZ.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_EWID.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_istn.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_MDCP.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_PAB.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_PN.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_PRZED.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_WYPISY.pdf
- Inny dok.proj. pdf/00_Grzegórzki Beton_strona tytułowa_zwymiarowanie.pdf
- Inny dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton - opis techniczny_opis stanu istn.pdf
- Inny dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_plan sytuacyjny_EWIDENCJA.pdf
- Inny dok.proj. pdf/01_Grzegórzki Beton_zwymiarowanie.pdf
- Inny dok.proj. pdf/02_Grzegórzki Beton_COR_orientacja.pdf
- Inny dok.proj. pdf/02_Grzegórzki Beton_orientacja_PAB.pdf
- Inny dok.proj. pdf/02_Grzegórzki Beton_orientacja_PT.pdf
- Inny dok.proj. pdf/02_Grzegórzki Beton_SOR_orientacja.pdf
- Inny dok.proj. pdf/03_Grzegórzki Beton_COR_sytuacja_etap_1.pdf
- Inny dok.proj. pdf/03_Grzegórzki Beton_plan sytuacyjny_PAB.pdf
- Inny dok.proj. pdf/03_Grzegórzki Beton_plan sytuacyjny_PT.pdf
- Inny dok.proj. pdf/03_Grzegórzki Beton_SOR_sytuacja.pdf
- Inny dok.proj. pdf/04_Grzegórzki Beton_COR_sytuacja_etap_2.pdf
- Inny dok.proj. pdf/04_Grzegórzki Beton_przekroje_kon_PAB.pdf
- Inny dok.proj. pdf/04_Grzegórzki Beton_przekroje_kon_PT.pdf
- Inny dok.proj. pdf/2025-09-16 Grzegórzki beton - wypisy.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-00.00.00 - WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-01.02.02 - ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU LUB DARNINY.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-04.01.01 - KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-04.04.02b - PODBUDOWA ZASADNICZA Z MIESZANKI KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-08.02.00 - CHODNIK Z PŁYT CHODNIKOWYCH BETONOWYCH.pdf
- Inny dok.proj. pdf/D-09.01.01 - ZIELEŃ DROGOWA.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-19 Grzegórzki beton od WMK potwierdzony przebieg uzbrojenia.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-19 Grzegórzki beton od WMK potwierdzony przebieg uzbrojenia_z_graf.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-26 Grzegórzki beton od WGKiI opinia_01.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-26 Grzegórzki beton od WGKiI opinia_02.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-26 Grzegórzki beton od WGKiI opinia.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-05-30 Grzegórzki beton od PSG informacja.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-06-10 Grzegórzki beton od TAURON uzg.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-06-10 Grzegórzki beton od TAURON uzg_z_graf.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-06-12 Grzegórzki beton od RD II opinia.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-06-12 Grzegórzki beton od WMK opinia techniczna.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-06-12 Grzegórzki beton od WMK opinia techniczna_z_graf.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-07-04 Grzegórzki beton od ZDMK uzg PAB drogówka.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-07-04 Grzegórzki beton od ZDMK uzg PAB drogówka_z_graf.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-07-29 Grzegórzki beton od ZDMK opinia do SOR.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-07-29 Grzegórzki beton od ZDMK opinia do SOR_z_graf.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-07-29 Grzegórzki beton od ZDMK opinia do SOR_z_orientacja.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-08-05 Grzegórzki beton od WGKII zatw SOR.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-08-18 Grzegórzki beton od ZDMK opinia COR.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-08-20 Grzegórzki beton od WAIU - zaśw o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-08-26 Grzegórzki beton od WGKII zatw COR.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-09-05 Grzegórzki beton od ZDMK uzg proj nasadzeń_z_2.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2025-09-09 UMK koniecznośc uzyskania decyzji środowiskowych WS-04.1.77.2025.KG_opinia.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/2506040037 -01_Grzegórzki Beton_plan sytuacyjny_20250418.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/GG.512.378.2025.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/pas drogowy ul. Rogozińskiego al. Pokoju 1_500 a4 GG.512.378.2025 cz1.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/pas drogowy ul. Rogozińskiego ul. Grzegórzecka 1_500 a4 GG.512.378.2025 cz2.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/TA.651.1.43.2025__Rogozinskiego_rozbetonowanie.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/ZZS.53.106.25.JH - Biuro BPD- Rogozińskiego dot. zaopiniowania rozwiązań projektowych.pdf
- Inny dok.proj. pdf/DFP/ZZS.53.106.25.JH Rogozińskiego- dot. uzgodnienia projektu zieleni-.pdf
- Inny dok.proj. pdf/INF_BIOZ.pdf
- Inny dok.proj. pdf/rogozińskiego_mapa_17_07_2025_sig.pdf
- Inny dok.proj. pdf/ZESTAWIENIE DZIAŁEK_Grzegórzki Beton.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
- Przebudowa ul. Płaszowskiej od ul. Paproci do ul. Saskiej
- Oprac. dok. projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Dąbrowskiego 18" w trybie zaprojektuj i zbuduj
- Budowa przejścia dla pieszych na ul. Rżąckiej
- Przebudowa i budowa przejść dla pieszych polegająca m.in. na budowie oświetlenia w celu poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w wybranych lokalizacjach Krakowa-ul. Ojcowska/ ul. Budrysów
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa przejścia dla pieszych w ramach zadania: „Budowa przejścia dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem na ul. Sodowa” w trybie zaprojektuj i zbuduj