Postępowanie zakończone
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1086K w km od 0+000,00 do km 1+550,00 w miejscowościach Sieniczno i Olewin, Powiat Olkuski”.
Powiat Olkuski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241380
- Zamawiający
- Powiat Olkuski
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ po zmianie z dnia 01.04.2026 r ..pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_6_do_SWZ_wzór_umowy_po_zmianie_z_dnia_01.04.2026.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny SWZ.zip
- Inny Wyjaśnienia treści SWZ.pdf
- Inny Zmiania treści SWZ z dnia 01.04.2026 r..pdf
- Formularz SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Inny SWZ/SWZ.pdf
- Inny SWZ/Załacznik do umowy - RODO.docx
- Inny SWZ/Załącznik_nr_10_do_SWZ_OPZ 1086K.pdf
- Inny SWZ/Załącznik_nr_2_do_SWZ_oświadczenie.doc
- Inny SWZ/Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_oświadczenie_podmiotu_udostępniającego_swoje_zasoby.docx
- Inny SWZ/Załącznik_nr_4_do_SWZ_Wzór_zobowiązania_podmiotu_trzeciego.docx
- Inny SWZ/Załącznik_nr_5_do_SWZ_Wzór_dokumentu_gwarancyjnego.doc
- Inny SWZ/Załącznik_nr_6_do_SWZ_Umowa do 6 m-cy -1086K ryczałt.docx
- Inny SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ_Harmonogram rzeczowo-finansowy.docx
- Inny SWZ/Załącznik_nr_7_do_SWZ_przedmiar 1086K.xls
- Inny SWZ/Załącznik_nr_8_do_SWZ__lokalizacja zadania.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-040201_WARSTWA_ODCINAJĄCA_V02.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-040301_OCZYSZCZENIE_I_SKROPIENIE_WARSTW_KONSTRUKCYJNYCH_V01.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-040402_PODBUDOWA_POMOCNICZA_I_ZASADNICZA_Z_MIESZANKI_NIEZWIĄZANEJ_V04.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-040701_Warstwa_podbudowy_z_AC_v04.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-050305A_Warstwa_wiążąca_z_AC_V04.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/D-050305B_Warstwa_ścieralna_z_AC_V04.pdf
- Inny SWZ/Załacznik_nr_9_do_SWZ_specyfikacje techniczne/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP