Postępowanie zakończone 2026-08-17
Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”
Powiat Krakowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372805
- Zamawiający
- Powiat Krakowski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Skała
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 01 Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Wzór umowy 05 Zał. nr 10 - Wzór Umowy.pdf
- Ogłoszenie 00 Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny 02 Załącznik nr 1 - 8 do SWZ.pdf
- Inny 03 Załącznik nr 1 - 8 do SWZ.docx
- Inny 04 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała.zip
- Przedmiar 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/2026.07.29_OPZ_Skała.pdf
- Przedmiar 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/Przedmiar_Skała.pdf
- Inny 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/2026.07.29_Koncepcja architektoniczna_Skała.pdf
- Inny 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/Rys. nr 1 - Rzut parteru Skała.pdf
- Inny 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/Rys. nr 2 - Rzut 1 piętra Skała.pdf
- Inny 03 Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja_Skała/Rys. nr 3 - Rzut 2 piętra Skała.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Krakowski
- Modernizacja pomieszczeń kotłowni z przeznaczeniem na pracownię logistyczno-diagnostyczną w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie
- Remont toalet uczniowskich wraz z remontem kanalizacji w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie
- Budowa Magazynu OLiOC w Batowicach
- Modernizacja pomieszczeń kotłowni z przeznaczeniem na pracownię logistyczno-diagnostyczną w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie
- Modernizacja Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie – II etap.