Postępowanie zakończone 2026-07-08
Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych i nasadzeń zieleni wraz z pielęgnacją dla Zagospodarowania działki nr 299/27 przy ul. Kieleckiej 9, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303724
- Zamawiający
- Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Formularz 2. SWZRob.Bud.ZieleńPiel.OpcjeKielecka23.06.2026.pdf
- Formularz 4. formularz oferty.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniknr10SWZRob.Bud.ZieleńPiel.OpcjeKielecka23.06.2026.pdf
- Inny 5. Załącznik nr 9.7z
- Przedmiar Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Kieleckiej 9 w Krakowie - zagospodarowanie cd - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Kieleckiej 9 w Krakowie - zagospodarowanie etap I - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Kieleckiej 9 w Krakowie - zieleń etap II - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/Zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Kieleckiej 9 w Krakowie - zieleń etap I - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_kielecka_PT_OPIS 5.03.2026.docx
- Projekt Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_kielecka_PT_OPIS 5.03.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/4G_Kielecka_PZ_OPIS pdf.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/~$Kielecka_STWiOR_OST_ST.00.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/~$Kielecka_STWIOR_SST.02.00._UTWARDZENIE GRUNTU.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/1_Kielecka_STWiOR_tytułowa.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/1_Kielecka_STWiOR_tytułowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/2_Kielecka_STWiOR_OST_ST.00.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/2_Kielecka_STWiOR_OST_ST.00.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/3_Kielecka_STWiOR_SST_SPIS_TREŚCI.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/3_Kielecka_STWiOR_SST_SPIS_TREŚCI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/4_Kielecka_STWiOR_SST.01.00._ROBOTY ROZBIÓRKOWE.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/4_Kielecka_STWiOR_SST.01.00._ROBOTY ROZBIÓRKOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/5_Kielecka_STWIOR_SST.02.00._UTWARDZENIE GRUNTU.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/5_Kielecka_STWIOR_SST.02.00._UTWARDZENIE GRUNTU.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/6_Kielecka_STWiOR_SST.03.00._MAŁA ARCHITEKTURA.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/6_Kielecka_STWiOR_SST.03.00._MAŁA ARCHITEKTURA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/7_Kielecka_STWiOR_SST.04.00._ZIELEŃ.docx
- STWiOR Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/11_STWIORB/7_Kielecka_STWiOR_SST.04.00._ZIELEŃ.pdf
- SWZ Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/Wytyczne do SWZ_zielen.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_dokumentacja powykonawcza dla małych zleceń_instrukcja.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_dokumentacja powykonawcza_instrukcja.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/załączniki budowa/instrukcja utrzymania i konserwacji.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_Kielecka_ARCH-BUD_OPIS 17.02.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_Kielecka_ARCH-BUD_OPIS 17.02.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_kielecka_KartyKatalogowe 17.02.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_kielecka_KartyKatalogowe 17.02.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_Kielecka_MA_01.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_Kielecka_MA_01.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/4G_Kielecka_MA_01-MA_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/logo1.jpg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/opinia Kielecka.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA_ARCH-BUD_MARCIN.doc
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ARCH-BUD/plot.log
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT_01-03_16.02.2026.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT_01-03_16.02.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT_01-03_16.02.2026-PZT_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT_01-03_16.02.2026-PZT_02.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT_01-03_16.02.2026-PZT_03.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT 17.02.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/4G_Kielecka_PZT 17.02.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/III.RYSUNEK/edit/podkład/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/I.OPIS/~$_Kielecka_PZT 23.10.2025.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/PZT/plot.log
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/4G_Kielecka__PB_BIOZ 17.02.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/4G_Kielecka__PB_BIOZ 17.02.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/4G_Kielecka_PB_STR_TYT_UZGODNIENIA_OPIS.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/4G_Kielecka_PB_STR_TYT_UZGODNIENIA_OPIS.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/7_ZPKWM_ZZMK.470.709.2025.LP, decyzja Nr 1170-K-2025, do ZZM_ostatecznośc_zaswiadczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/7_ZPKWM_ZZMK.470.709.2025.LP, decyzja Nr 1170-K-2025, do ZZM.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PB_ 13_02_2026_aktualizacja/ZAŁĄCZNIKI/7_ZZMK.470.709.2025.LP,_postanowienie_o_oczywistej_omyłce.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_kielecka_KartyKatalogowe_ 5.03.2026.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_kielecka_KartyKatalogowe_ 5.03.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_MA_01.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_MA_01.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_MA_01-PT_MA_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_NA_01.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_NA_01.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_NA_01-PT_NA_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_PZT_01-02_2.03.2026.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_PZT_01-02_2.03.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_PZT_01-02_5.03.2026-PT_PZT_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/4G_Kielecka_PT_PZT_01-02_5.03.2026-PT_PZT_02.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/I.OPIS/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/OŚW_PROJEKTANTÓW_PT.doc
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/plot.log
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/podkład/1_opracowanieCAD.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/podkład/1_opracowanieCAD.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/podkład/logo1.jpg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/podkład/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/08_PB/08_PT/Zał. 1. Regulamin treść siłownia plenerowa.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/4G_Kielecka_PZ_01_ 3.03.2026.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/4G_Kielecka_PZ_01_ 3.03.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/4G_Kielecka_PZ_01 pdf.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/4G_Kielecka_PZ_OPIS.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/edytowalne/~$_Kielecka_PZ_OPIS.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/pdf/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/plot.log
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/podkład/1_opracowanieCAD.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/podkład/4G_Kielecka_PT_PZT_01-02_18.02.2026.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/09_PROJEKT ZIELENI/podkład/logo1.jpg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/10_zaświadczenie_5aa_-_zgłoszenie_20-02-2026-09.31_2026.02.20.09.34_sig.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/1_rada_akceptacja_zmian.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/1_Rada_Dzielnicy.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/2_WMK_ITT.6240.362.2025.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/3_MPEC_RTB51482025_aktualizacja.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/3_MPEC_RTB51482025_MAPA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/3_MPEC_RTB51482025.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/4G_KIELECKA_ZESTAWIENIE WYSTAPIEN_DO_ZZM.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/4_TAURON_TD25-11-0202433-03 NR SPRAWY 1052234366.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/5_ZDMK_oświetlenie_RU.461.6.376.2025.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/6_ZIW_WUW.461.1441.2025.MW1_KIELECKA_warunki_teren_zielony_299-27_obr._5_Srodmiescie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/7_ZPKWM_ZZMK.470.709.2025.LP, decyzja Nr 1170-K-2025, do ZZM_ostatecznośc_zaswiadczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/7_ZPKWM_ZZMK.470.709.2025.LP, decyzja Nr 1170-K-2025, do ZZM.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/7_ZZMK.470.709.2025.LP,_postanowienie_o_oczywistej_omyłce.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/8_ZDMK_ZD.461.1.1155.2025.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/9_ZIS_TP.42.1.2025.MZY.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/Postanowienie_braki_art._30_27-01-2026-09.57_2026.01.27.10.01_sig.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/ZAŁ-PARKI/decyzja.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/ZAŁ-PARKI/ostatecznosc.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/ZAŁ-PARKI/oswiadczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/AU_ZGŁOSZENIE/ZAŁ-PARKI/postanowienie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/warunki_Kielecka_zzm/GAZ_Dot. warunków zabezpieczenia sieci gazowej w związku z remontem boiska dz. nr 299_27.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/warunki_Kielecka_zzm/MPEC_Dot. warunków technicznych dla remontowanego boiska do koszykówki w rej. ul. Kieleckiej-2.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/warunki_Kielecka_zzm/Prośby o opinie i wytyczne - boisko przy ul. Kieleckiej koordynacja prac... (277 KB).msg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/12_UZGODNIENIA/warunki_Kielecka_zzm/ZDMK_Dot. wydania opinii oraz warunków technicznych dla remontu boiska do koszykówki w rejonie ul. Kieleckiej i ul. Bohdana Zaleskiego-4.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_kielecka_likwidowanych_elementow.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_kielecka_likwidowanych_elementow.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_kielecka_tabela_wytworzonych_elementow_roboty_budowlane_projektant.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_kielecka_tabela_wytworzonych_elementow_roboty_budowlane_projektant.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_smoczy_skwer_wietora_tabela_INSTRUKCJE.doc
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/4G_smoczy_skwer_wietora_tabela_INSTRUKCJE.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/Kwestionariusz informacyjny standardy dostępności.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/13_TABELE/Kwestionariusz informacyjny standardy dostępności.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/1_opracowanieCAD.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/4G_Kielecka_inw_terenu_opis.docx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/4G_Kielecka_inw_terenu_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/4G_Kielecka_IT_01.bak
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/4G_Kielecka_IT_01.dwg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/4G_Kielecka_IT_01-PK_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/3_INWENTARYZACJA TERENU/logo1.jpg
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/4_DOK_GEO/opinia Kielecka.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/02_INWENTARYZACJA DENDROLOGICZNA WRAZ Z WALORYZACJĄ/III_RYSUNKI/edit/podkład/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/_4g_kielecka_gospodarka_tab.2_.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_ID_01-04-ID_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_ID_01-04-ID_02.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_ID_01-04-ID_03.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_ID_01-04-ID_04.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/_4g_kielecka_inwentaryzacja_tab.1_.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_kielecka_inw_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_OG_POZ-OG_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_OG_POZ-POZ_01.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_OG_POZ-POZ_02.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/_4g_kielecka_operat_dendrologiczny_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/_4g_kielecka_operat_dendrologiczny_tab.3_.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_VTA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/4G_Kielecka_VTA.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/5_OPERAT DENDROLOGICZNY 5.03.2026/OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA_LASEK.doc
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/6_VTA/4G_Kielecka_VTA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/dokumentacja projektowa/6_VTA/4G_Kielecka_VTA.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/OPZRob.Bud.ZieleńPiel.Opcje.Kielecka23.06.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/~$łącznik nr 2 do procedury przekazania odpadu.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/~$protokół odbioru robót_KOŃCOWY.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_karta akceptacji materiałów.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_oświadczenia podwykonawstwo.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_oświadczenie do przekazania złomu.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_oświadczenie legalne składowisko.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół odbioru pielęgnacji.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół odbioru robót_CZĘŚCIOWY.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół odbioru robót_KOŃCOWY.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół odbioru zakup.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół przekazania terenu budowy i dokumentacji.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_protokół - usunięcie wady z odbioru końcowego.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_standardy znakowania RFID.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/0_tabela równoważności.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/dane do książki obiektu budowlanego.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/harmonogram rzeczowo-finansowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/~$otokół - usunięcie wady_AW4.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/0_protokół odbioru gwarancyjnego usunięcia wad.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/protokoły gwarancyjne/0_protokół przegladu w okresie gwarancji_rękojmi.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/protokół zaawansowania robót_CZĘŚCIOWY.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/protokół zaawansowania robót_KOŃCOWY.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/tabela likwidowanych elementow projektant.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/Tabela_wytworzonych_elem_roboty_budowlane_2024.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/Załącznik nr 2 do procedury przekazania odpadu.docx
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/~$tyczne do SWZ_zielen.doc
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 10 zał. do standaryzacji sposób mocowania etyliet Zielonych i niebieskich.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 1 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 2 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 3 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 4 zał. do standaryzacji -ETYKIETA ZIELONA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 5 zał. do standaryzacji-ETYKIETA ZIELONA WYJAŚNIENIE.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 6 zał. do standaryzacji-ETYKIETA MONTAŻ.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 7 zał. do standaryzacji sposób montażu etykiet zielonych.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 8 -Etykieta BO NIEBIESKA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/rys. nr 9 -Etykieta BO NIEBIESKA - wyjaśnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/załączniki budowa/zieleń standardy/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach zadania pn.: „Posadźmy drzewa na Rynku Głównym”
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach rewitalizacji os. Na Skarpie, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja sceny plenerowej wraz z widownią w parku Zielony Jar Wandy”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Roboty budowlane związane z budową pochylni do ogrodu społecznego w Parku Kurdwanów w ramach zadania pn.: „Po Parku Kurdwanów bez schodów” budżet obywatelski dzielnic - edycja XII
- Roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Remont chodników i skwerów wewnątrz osiedlowych będących w utrzymaniu ZZM na terenie Dzielnicy XVIII Nowa Huta”