Postępowanie zakończone 2026-08-05
Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych i nasadzeń zieleni wraz z pielęgnacją w ramach realizacji zadania pn.: „Zagospodarowanie Plant Mistrzejowickich”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353276
- Zamawiający
- Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy 3. Załączniknr10SWZRob.Bud.ZieleńPiel.PlantyMistrzejowickie21.07.2026.pdf
- Formularz 2. SWZRob.Bud.ZieleńPiel.PlantyMistrzejowickie21.07.2026.pdf
- Formularz 4. formularz oferty.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 5. Załącznik nr 9.7z
- Przedmiar Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/140_PLM_TYTUŁ_KOSZTORYS.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/140_PLM_TYTUŁ_PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/4 PRZEDMIARY/Planty Mistrzejowickie - bulodrom - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/4 PRZEDMIARY/Planty Mistrzejowickie - trasa rolkalska - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/4 PRZEDMIARY/Planty Mistrzejowickie - zieleń bulodrom i trasa rolkalska - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 150 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 800 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 800 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 150 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 800 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 150 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 800 znaków.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/140_PLM_TYTUŁ_STRONA ZBIORCZA.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/0 OPIS/140_PLM_PW-OPIS _260615.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.00.1 Projekt - Stan istniejący 1_500_A2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.00.1 Projekt - Stan MAPA EWIDENCYJNA_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.00.2 Projekt - Elementy do rozbiórki 1_500_A2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.10 Strefa Bulodromu 1_100_A2_260616.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.11 Strefa bulodromu, Aksonometria_A3_260616.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.12 Strefa do ćwiczeń rolkarskich 1_100_A3_260615.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.1.PW Projekt Zagospodarowania terenu 1_500_594X594_260615.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.1.Z Projekt Zagospodarowania terenu 1_500594X594_260615.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.2 Przekroje charakterystyczne A01, A02, A03 1_200_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.3 Przekroje charakterystyczne A04, A05 1_200_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.4 Nawierzchnie, warstwy 1_20_A3_260615.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/A.01.5 Nawierzchnie przekroje charakterystyczne 1_50-A3_250616.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.1 KARTA KATALOGOWA Ławka Ł1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.2 KARTA KATALOGOWA Ławka Ł2_Tablica T1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.3 KARTA KATALOGOWA Leżak L1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_INW.1 Inwentaryzacja dendrologiczna_202203.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_INW.2 Gosp drzewostanem oraz kolizja inw z drzewami_202203.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140-PLM_OPERAT DENDROLOGICZNY_202203.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/PROJEKT ZIELENI/140_PLM_OPIS PROJEKTU ZIELENI_202203.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/PROJEKT ZIELENI/140 PLM_PROJEKT ZIELENI 1-500_202203.pdf
- Projekt Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.05.03.02 Nawierzchnia mineralno-asfaltowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/140_PLM_TYTUŁ_STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/STWIOR/140_PLM_ ZIELEN-STWiOR_260618.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.05.03.06-07 Nawierzchnia żwirowa alejek i bulodromu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-00 Wymagania Ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-01 Elementy małej architektury.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-02 Roboty Ziemne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-03 Podbudowy i warstwy pomocnicze.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-04 Roboty betonowe i żelbetowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/SST-05 Beton architektoniczny.pdf
- SWZ Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/Wytyczne do SWZ_zielen.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/dokumentacja powykonawcza-instrukcja/0_dokumentacja powykonawcza dla małych zleceń_instrukcja.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/dokumentacja powykonawcza-instrukcja/0_dokumentacja powykonawcza_instrukcja.docx
- Instrukcja Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/instrukcja utrzymania i konserwacji.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_karta akceptacji materiałów.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_oświadczenie legalne składowisko.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół odbioru pielęgnacji.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół odbioru robót_CZĘŚCIOWY.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół odbioru robót_KOŃCOWY.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół odbioru zakup.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół przeglądu pielęgnacji zieleni.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół przekazania terenu budowy i dokumentacji.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_protokół - usunięcie wady z odbioru końcowego.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_standardy znakowania RFID.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/0_tabela równoważności.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/dane do książki obiektu budowlanego.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/harmonogram rzeczowo-finansowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 150 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 500 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 500 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A3 800 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 150 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 150 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 500 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 500 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 800 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 800 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A4 poziom bez tekstu.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 150 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 150 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 500 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 500 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/A6 800 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 150 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 500 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 500 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B1 800 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 150 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 500 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 500 znaków.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/B2 800 znaków.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/Etykieta WZÓR-1.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/Księga znaku, Budżetu Obywatelskiego.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/naklejka pozioma1.ai
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/naklejka pozioma1.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/projekt Tabliczka BO A4 z fundamentem.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Oznakowanie BO/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/protokoły gwarancyjne/~$otokół - usunięcie wady_AW4.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/protokoły gwarancyjne/0_protokół odbioru gwarancyjnego usunięcia wad.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/protokoły gwarancyjne/0_protokół przegladu w okresie gwarancji_rękojmi.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/protokół zaawansowania robót_CZĘŚCIOWY.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/protokół zaawansowania robót_KOŃCOWY.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/tabela likwidowanych elementow projektant.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Tabela_wytworzonych_elem_roboty_budowlane_2024.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/Załącznik nr 2 do procedury przekazania odpadu.docx
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/~$tyczne do SWZ_zielen.doc
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 10 zał. do standaryzacji sposób mocowania etyliet Zielonych i niebieskich.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 1 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 2 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 3 zał. do standaryzacji-sposób stabilizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 4 zał. do standaryzacji -ETYKIETA ZIELONA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 5 zał. do standaryzacji-ETYKIETA ZIELONA WYJAŚNIENIE.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 6 zał. do standaryzacji-ETYKIETA MONTAŻ.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 7 zał. do standaryzacji sposób montażu etykiet zielonych.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 8 -Etykieta BO NIEBIESKA.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/rys. nr 9 -Etykieta BO NIEBIESKA - wyjaśnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/00. załączniki BUDOWA/zieleń standardy/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/~$0_PLM_TYTUŁ_STRONA ZBIORCZA.docx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/00 OKŁADKA/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/0 OPIS/~$0_PLM_PW-OPIS _220527.docx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/0 OPIS/~$0_PLM_PW-OPIS _260613.docx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/0 OPIS/~$0_PLM_PW-OPIS _260615.docx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/0 OPIS/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/A.01 Projekt/_zakres PM objęty postępowaniem na roboty 2026.png
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.4 KARTA KATALOGOWA Kosz metalowy z daszkiem K.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.5 KARTA KATALOGOWA Leżak L2.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.6 KARTA KATALOGOWA Ławka z oparciem Ł3.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.7 KARTA KATALOGOWA Stolik do szachów S1.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/B.01.8 KARTA KATALOGOWA Stojak rowerowy SR.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/1 PZT/B.01 Karty katalogowe/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_INW.1 Inwentaryzacja dendrologiczna_202203.dwg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_INW.2 Gosp drzewostanem oraz kolizja inw z drzewami_202203.dwg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_TAB.01_Inwentaryzacja dendrologiczna z gospodarką drzewostanem_202203.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_TAB.02_Drzewa wskazane do szczególnego zabezpieczenia_202203.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_ZAŁ. 01 - Zalecenia do prowadzenia dokumentacji w zakresie pielęgnacji i ochrony drzew na terenie budowy.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/140 PLM_ZAŁ. 02 - Wskazania do projektu organizacji placu budowy.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/OPERAT DENDROLOGICZNY/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/PROJEKT ZIELENI/140_PLM-Tabela roślin projektowanych-260618.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/PROJEKT ZIELENI/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/2 ZIELEN/STWIOR/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.00.00.00 - Wymagania ogólne1.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.01.01.01 odtw trasy i zamarkowanie p.wys.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.02.00.01 i 02.01.01 Roboty ziemne - wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.04.01.01 Koryto wraz z profilownaniem i zagęszczaniem podłoża.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.04.02.01 Warstwa odsączająca.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/D.05.03.02 Nawierzchnia betonowa.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/DROGOWY/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/3 STWIOR/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/5 KARTY, TABELE/140_PLM_karty_utrzymania zaprojektowanych elementow.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/5 KARTY, TABELE/140_PLM_tabela_likwidowanych_elementow_roboty_budowlane_projektant.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/5 KARTY, TABELE/140_PLM_tabela_wytworzonych_elementow_roboty_budowlane_projektant.xlsx
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/5 KARTY, TABELE/20220530103955546.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/5 KARTY, TABELE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/6 DECYZJE/20220530103955546.pdf
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/6 DECYZJE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 10.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 1.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 2.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 3.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 4.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 5.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/01_Photo - 9.jpg
- Inny Załącznik nr 9/01. dokumentacja projektowa/7 WIZUALIZACJE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9/OPZRob.Bud.ZieleńPiel.PlantyMistrzejowickie21.07.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach zadania pn.: „Posadźmy drzewa na Rynku Głównym”
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, nasadzeń zieleni oraz jej pielęgnacji w ramach rewitalizacji os. Na Skarpie, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja sceny plenerowej wraz z widownią w parku Zielony Jar Wandy”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie
- Roboty budowlane związane z budową pochylni do ogrodu społecznego w Parku Kurdwanów w ramach zadania pn.: „Po Parku Kurdwanów bez schodów” budżet obywatelski dzielnic - edycja XII
- Roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Remont chodników i skwerów wewnątrz osiedlowych będących w utrzymaniu ZZM na terenie Dzielnicy XVIII Nowa Huta”