Postępowanie zakończone 2026-08-21
Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego na oświetlenie ledowe w wybranych salach dydaktycznych budynku Collegium Broscianum, ul. Grodzka 52, 31-044 Kraków.
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375091
- Zamawiający
- UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 130-2026 (2) SWZ.pdf
- Ogłoszenie 130-2026 (1) Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 130-2026 (3) SWZ.docx
- Inny 130-2026 (4) Załącznik A do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik A do SWZ/Przedmiar STWIORB/Kołodz Collegium Broscanium UJ -wymiana opraw w wybranych pomieszczeniach przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/Collegium Broscianum opis PT INSTALACJA ELEKTRYCZNA (2).pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/Collegium Broscianum opis PW INSTALACJA ELEKTRYCZNA.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/Collegium Broscianum OPIS PB oswieltenie 2025.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/Collegium Broscianum OPIS PT oswieltenie 2025.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/A-1.1.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/Collegium Broscianum OPIS PZT oświetlenie 2025.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/Collegium Broscianum oswietlenie ZAŁĄCZNIKI BIOZ.pdf
- Projekt Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/Collegium Broscianum wytyczne kons do wymiany oświetlenia wnetrz.pdf
- STWiOR Załącznik A do SWZ/Przedmiar STWIORB/Collegium Broscianum oswietlenie STWIORB.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/collegium broscianum karty opraw.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/collegium broscianum obliczenia natezenia.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/E-1.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/E-2.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/E-3.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/E-4.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PT/E-5.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/E-1 PW.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/E-2 PW.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/E-3 PW.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/E-4 PW.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/E-5 PW.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Instalacja elektryczna/PW/plot.log
- Inny Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/I-2.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/I-3.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/I-4.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/Inwentaryzacja opis PB PT/I-5.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/2025.07.17 UMK dec nr 195 6740.9 2025 Collegium Broscianum Grodzka 52 wymiana oświetlenia.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/A-1.2.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/PZT BIOZ Załączniki/collegium broscianum pozw konserwat oswietlenie.pdf
- Inny Załącznik A do SWZ/wymagania dla opraw oswietleniowych.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
- Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego na oświetlenie ledowe w wybranych salach dydaktycznych budynku Collegium Broscianum, ul. Grodzka 52, 31-044 Kraków.
- Wykonanie remontu dachu budynku głównego, oraz wykonanie zadaszeń nad istniejącymi drzwiami w dziedzińcu w budynku Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12 w Krakowie
- Wymiana instalacji oświetlenia podstawowego świetlówkowego na oświetlenie ledowe w pomieszczeniach WZiKS w budynku przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 w Krakowie – ETAP III.
- 141-2026 Wyłonienie Wykonawcy do świadczenia usług eksploatacji kotłowni gazowych i olejowych w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego w latach 2026–2029 (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
- Wyłonienie Wykonawcy odpowiedzialnego za remont i przebudowa zespołu sanitariatów nr 155 na I piętrze w budynku Collegium Kołłątaja przy ul. św. Anny 6 w Krakowie.