Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Wymiana okien w budynku Urzędu Statystycznego w Krakowie
Urzad Statystyczny w Krakowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405265
- Zamawiający
- Urzad Statystyczny w Krakowie
- Główny kod CPV
- 44221100-6 — Okna
- Miejsce wykonania robót
- Kraków
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót_wymiana okien_ (003).pdf
- SWZ KRK-WAD-271.4_2026_swz.doc
- Wzór umowy KRK-WAD.271.4.2026_zal_6_do_swz_wzor_umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zal_2_do_swz_FO.doc
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zał_3_do_swz_FC.xlsx
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zal_4_do_swz_wykaz_osob.doc
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zal_5_osw._o_niepodl.wykluczeniu_i_spel._war.udzial._.._.doc
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zal_7_do_swz_opis_czynnosci.docx
- Inny KRK-WAD.271.4.2026_zal_8_do_swz_osw_.docx
- Inny KRK-WAD-271.4_2026_zał. nr 1_OPZ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP