WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-09

Zamówienie na roboty budowlane polegające na dostosowaniu części parterowej budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Starym Sączu dla osób ze specjalnymi potrzebami (...)

POWIAT NOWOSĄDECKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00306063
Zamawiający
POWIAT NOWOSĄDECKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 19 Specyfikacja SWZ.pdf
  • Wzór umowy 19 zał. nr 2 do SWZ Projekt umowy.pdf
  • Formularz 19 zał. nr 4 do SWZ Formularz oferty.docm
  • Formularz 19 zał. nr 4 do SWZ Formularz oferty.pdf
  • Ogłoszenie 19 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 19 zał. nr 1 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowo - techniczna).zip
  • Inny 19 zał. nr 3a do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniającego.doc
  • Inny 19 zał. nr 3a do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniającego.pdf
  • Inny 19 zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie wykonawcy art.125 ust.1.doc
  • Inny 19 zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie wykonawcy art.125 ust.1.pdf
  • Przedmiar 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
  • Projekt 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ELEKTRYKA/Projekt techniczny ELEKTRYKA - Opis.pdf
  • Projekt 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ELEKTRYKA/PT_rysunek E-04_RZUT_PARTERU.pdf
  • Projekt 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/KLIMATYZACJA/Projekt techniczny KLIMATYZACJA_Opis.pdf
  • STWiOR 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWiOR/STWiOR_Architektura.pdf
  • STWiOR 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWiOR/STWiOR_Elektryka.pdf
  • STWiOR 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWiOR/STWiOR_Klimatyzacja.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Projekt ARCHITEKTURA_Opis.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Rysunek.01_plan ogólny.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Rysunek.02_kolorystyka posadzki.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Rysunek.03_toaleta.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Rysunek.04_platforma_schody dolne.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ARCHITEKTURA/Rysunek.05_platforma_schody przy holu.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ELEKTRYKA/PT_rysunek E-01_SCHEMAT_TK-TB-3.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ELEKTRYKA/PT_rysunek E-02_SCHEMAT_TB-3.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ELEKTRYKA/PT_rysunek E-03_SCHEMAT_TB-8.pdf
  • Inny 03_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/KLIMATYZACJA/Rysunek IS-01_rzut parteru.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT NOWOSĄDECKI