Postępowanie zakończone 2026-07-23
Zapewn.s.konf.,m.nocl. i parking.oraz realiz.usł.gastr.na potrzeby przepr.szkol. w dn. 27.10.2026 w Warszawie, w dn.19.11.2026 w Poznaniu w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337625
- Zamawiający
- Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SAT.261.21.26 SWZ.pdf
- Formularz SAT.261.21.26 Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie SAT.261.21.26 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SAT.261.21.26 Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf
- Inny SAT.261.21.26 Załącznik nr 3 do SWZ.pdf
- Inny SAT.261.21.26 Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny SAT.261.21.26 Załącznik nr 5 do SWZ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
- Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.
- Zapewn.s.konf.,m.nocl. i parking.oraz realiz.usł.gastr.na potrzeby przepr.szkol. w dn. 27.10.2026 w Warszawie, w dn.19.11.2026 w Poznaniu w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.