Postępowanie zakończone 2026-08-25
ZP.97.2026 Dostawa wraz z montażem, naprawa oraz rozbudowa Systemu Kontroli Dostępu dla jednostek Policji woj. małopolskiego
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386225
- Zamawiający
- KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Chrzanów, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.97 Modernizacja SKD www.docx
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.docx
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.97.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - OPZ - zadanie 1 - całość.docx
- Inny Zał nr 2 do SWZ - OPZ - zadanie 2 - całość.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
- ZP.110.2026. Remont pomieszczeń budynku nr 10 na terenie siedziby KWP w Krakowie przy ulicy Mogilskiej 109
- ZP.82.2026 Konserwacja, naprawa urządzeń oraz utrzymanie w ruchu wymiennikowni ciepła, kotłowni gazowych i olejowych w obiektach Policji w sezonach grzewczych w latach 2026 - 2028
- ZP.89.2026. Zaprojektowanie i wykonanie placu parkingowego wraz z niezbędną infrastrukturą przy budynku Komisariatu Policji w Krzeszowicach, ul. Szarych Szeregów 2, 32-065 Krzeszowice
- ZP.67.2026. Komisariat Policji w Kętach - przebudowa i modernizacja poddasza budynku – roboty wewnętrzne instalacyjne i wykończeniowe
- ZP.68.2026 Dostawa wraz z montażem, naprawa oraz rozbudowa Systemu Kontroli Dostępu dla jednostek Policji woj. małopolskiego