Postępowanie zakończone 2026-06-16
314/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Rolniczej 6 m 10 i ul. Drozdowej 5 m 5 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264112
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Drozdowa 5 lok5 - branża sanitarna.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Drozdowa 5 m 5 - branża budowlana.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Drozdowa 5 m 5 - branża elektryczna.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Rolnicza 6 m 10 - branża budowlana.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Rolnicza 6 m 10 - branża elektryczna.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy Rolnicza 6 m 10 - branża sanitarna.pdf
- Przedmiar Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- STWiOR Specyfikacja techniczna.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu w BZP.pdf
- Inny Załącznik do Systemowego Formularza Ofertowego.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
- Poawaryjny remont wnętrz w budynku wielofunkcyjnym przy ul. Walcowniczej 2 w Warszawie.
- Remont instalacji zimnej wody oraz ciepłej wody użytkowej wraz z cyrkulacją w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Drozdowej 5A w Warszawie.
- Modernizacja kotłowni gazowej w budynku mieszkalnym przy ul. Trakt Lubelski 353 w Warszawie polegająca na remoncie urządzeń kotłowni w celu zabezpieczenia stałej dostawy ciepła do lokali.
- 396/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Króla Maciusia 7A m 82, Króla Maciusia 11A m 8, Uroczej 20 m 1 w Warszawie.
- Remont izolacji fundamentów wraz z zabezpieczeniem przeciw wilgociowym w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Ciepielowskiej 13, oraz przy ul. Włókienniczej 55 w Warszawie.