Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-25
Budowa budynku garażowego dla ambulansów wraz z zewnętrznym stanowiskiem składowania butli tlenowych i parkingiem na poziomie terenu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416565
- Zamawiający
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Błonie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - budowa budynku garażowego dla ambulansów wraz z zewnętrznym stanowiskiem składowania butli tlenowych i parkingiem na poziomie terenu.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 7 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.1.zip
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2.zip
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.3.zip
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.4.zip
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz.1 roboty budowlane.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz.2 roboty instalacyjne elektryczne.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz.3 roboty instalacyjne sanitarne.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz.4 roboty sanitarne_przekładka wodociągu.docx
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Wzór oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Wzór wykazu robót.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Protokół z przeprowadzenia wizji lokalnej.doc
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.1/Architektura/BŁOnie_PT_W_2025-06-27.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.1/Instalacje sanitarne/BLO - IS PT-W opis.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.1/Drogi/opis.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.1/Drogi/rysunki.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.1/Instalacje sanitarne/BLO PT-W IS rys. PT-W_IS_01.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_OPIS.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_TYTULOWA.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.05_OSWIADCZENIE_PROJEKTANT.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.06_OSWIADCZENIE_SPRAWDZAJACY.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_E.01_SIECI_ELEKTRYCZNE_W_TERENIE.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_E.02_RZUT_INSTALACJI_ELEKTRYCZNYCH_GARAZU.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_ES.01_SCHEMAT_ROZBUDOWY_RG.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_ES.02_SCHEMAT_TG.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_ES.03_SCHEMAT_CCTV.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_ES.04_SCHEMAT_INST_DOMOFONOWEJ.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/GAR_BLO_PTW_ES.05_LISTA_KABLOWA.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.01_UPRAWNIENIA_PROJEKTANT.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.02_IZBA_PROJEKTANT_2025.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.03_UPRAWNIENIA_SPRAWDZAJACY.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.2/Instalacje elektryczne/ZE.04_IZBA_SPRAWDZAJACY_2025.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.3/Konstrukcja/blonie-konstrukcja-techniczny.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-10 Rusztowania.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-1 Podłoża i podkłady betonowe.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-2 Betonowanie.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-3 Zbrojenie.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-4 Konstrukcje stalowe.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-5 Pokrycie dachu.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-6 Hydroizolacje.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-7 Izolacje termiczne i akustyczne.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-8 Obróbki blacharskie.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-9 Elewacja.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE/SST-A-451-1 Czynności geodezyjne.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE/SST-A-451-2 Roboty ziemne.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ROBOTY WYKOŃCZENIOWE/SST-A-453-1 Posadzki żywiczne i epoksydowe.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ROBOTY WYKOŃCZENIOWE/SST-A-453-2 Ślusarka-Stolarka.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/WYPOSAŻENIE/SST-A-454-1 Urządzenia techniczne.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ZAGOSPODAROWANIE TERENU/SST-A-455-1 Nawierzchnie.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-10 Rusztowania.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-1 Podłoża i podkłady betonowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-2 Betonowanie.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-3 Zbrojenie.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-4 Konstrukcje stalowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-5 Pokrycie dachu.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-6 Hydroizolacje.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-7 Izolacje termiczne i akustyczne.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-8 Obróbki blacharskie.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/KONSTRUKCJA OBIEKTU/SST-A-452-9 Elewacja.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE/SST-A-451-1 Czynności geodezyjne.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE/SST-A-451-2 Roboty ziemne.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/ROBOTY WYKOŃCZENIOWE/SST-A-453-1 Posadzki żywiczne i epoksydowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/ROBOTY WYKOŃCZENIOWE/SST-A-453-2 Ślusarka-Stolarka.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/WYPOSAŻENIE/SST-A-454-1 Urządzenia techniczne.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/ZAGOSPODAROWANIE TERENU/SST-A-455-1 Nawierzchnie.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Elektryczne/GAR_BLO_STWIOR.doc
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Elektryczne/GAR_BLO_STWIOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Elektryczne/GAR_BLO_STWIOR_TYTULOWA.docx
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Elektryczne/GAR_BLO_STWIOR_TYTULOWA.pdf
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Sanitarne/STWiOR BŁONIE INSTALACJE SANITARNE.doc
- STWiOR Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Instalacje Sanitarne/STWiOR BŁONIE INSTALACJE SANITARNE.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/OST RB - Wymagania ogólne.docx
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/EDIT/ROBOTY WYKOŃCZENIOWE/desktop.ini
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.3/Specyfikacje wykonania i odbioru robót/Architektura Konstrukcja Drogi/PDF/OST RB - Wymagania ogólne.pdf
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.4/Przekładka wodociągu projekt/Projekt/EDIT/BLO - IS PT-W przekladka wodociągu opis.doc
- Projekt Dokumentacja_projektowa_cz.4/Przekładka wodociągu projekt/Projekt/PDF/BLO_IS_PT-W przekladka wodociągu opis.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.4/Przekładka wodociągu projekt/Projekt/EDIT/BLO PT-W IS przekładka wodociągu.dwg
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.4/Przekładka wodociągu projekt/Projekt/PDF/BLO_IS_PT-W pismo_MPWiK_Błonie.pdf
- Inny Dokumentacja_projektowa_cz.4/Przekładka wodociągu projekt/Projekt/PDF/BLO_IS_ PT-W przekładka wodociągu rys. PT-W_ISW_01.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 22 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP