Postępowanie zakończone 2026-08-12
Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361516
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mława, pow. mławski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- 9 miesięcy od daty podpisania umowy (w tym 7 miesięcy na roboty, do 9 miesięcy na realizację przedmiotu umowy)
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 138 26.docx
- SWZ SWZ 138 26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 138 26.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa 138 26.7z
- Inny edytowalny druk oferty 138 26.docx
- Przedmiar dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Przedmiar DW544 - poglądowy.pdf
- Przedmiar dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B. SANITARNA/PDF/PRZEDMIAR.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/10. rys. 17.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/11. rys. 18.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/12. rys. 19.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/13. rys. 20.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/2. Spis treści PT.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/3. oświadczenie projektanta PT.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/6. rys. 13.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/7. rys. 14.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/8. rys. 15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/9. rys. 16.1.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/9. rys. 16.3.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Dokumentacja badania podłoża budowlanego Mława.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Zał. 3 i 4 otwory geotechniczne Mława.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B. SANITARNA/PDF/PROJEKT TECHNICZNY.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Dokumentacja badania podłoża budowlanego Mława.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Zał. 3 i 4 otwory geotechniczne Mława.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/10. opis tech ARCH-BUD.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/11. rys.3.1.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/11. rys.3.4.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/12. rys.4.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/13. rys.5.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/14. rys.6.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/15. rys.7.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/16. rys.8.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.1.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/18. rys.10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/19. rys.11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/1. str tytulowa PZT.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/20. rys.12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/22. Spis załączników PB.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/6. GEOMETRIA - UM/PZT 2.1.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/6. GEOMETRIA - UM/PZT 2.2.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/G66302_4_2025_2_909_protokol_SP_Mlawa-sig.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/G66302_4_2025_2_G.6630.2.4.2025 lp 1_1. rys. 1.1 Plan syt MDCP 12.02-sig-sig.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/2. Spis treści PZT.pdf
- STWiOR dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/STWiORB/3. SSTWiORB.pdf
- STWiOR dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B. SANITARNA/PDF/STWiORB.pdf
- Wzór umowy dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/ogólne warunki umowy Mława.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/14. rys. 21.1.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/14. rys. 21.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/15. rys. 22.1.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/15. rys. 22.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/16. rys. 23.1.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/16. rys. 23.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/1.str tytulowa.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/5. opis tech PT .pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/9. rys. 16.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Przekroje poprzeczne odc. 1.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Przekroje poprzeczne odc. 2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Przekroje poprzeczne odc. 3.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 1/uzgodnieie odwodnienia UM _18.10.2024.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 2/um mława uzg remont.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 3/opinia Pilsudskiego PZD Mława.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Zał. 1 mapa orientacyjna Mława.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Zał. 2 a mapa z punktami.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Zał. 2 b mapa z punktami.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/Projekt Techniczny/Zał. 4/Zał. 5 tabelka geotechniczna.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/STWiORB/1. str tytulowa.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/B.DROGOWA/STWiORB/2. SSTWiORB-spis tresci.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Zał. 1 mapa orientacyjna Mława.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Zał. 2 a mapa z punktami.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Zał. 2 b mapa z punktami.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/GEOTECHNIKA/Zał. 5 tabelka geotechniczna.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/11. rys.3.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/11. rys.3.3.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.2.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.3.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.4.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.5.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.6.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.7.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.8.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/17. rys.9.9.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/21.str tytulowa zal PB.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/23.str tytulowa BIOZ.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/24. Bioz.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/2. Decyzja dot. wycinki/dec wycinka dw544.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/3. zasw ost. wycinka/dw544 zasw ost dec wycinka.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/4. POZWOLENIE WODNOPRAWNE/decnwp mława.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/5. zasw ost. pozwolenie WP/zasw dec wp mława.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/6. GEOMETRIA - UM/um dw544 op geom pismo.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/7. PSOR - zatw Urząd Marszałkowski/dw544 zatw psor graf.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/7. PSOR - zatw Urząd Marszałkowski/dw544 zatw psor.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/G66302_4_2025_2_G.6630.2.4.2025 lp 1_1. rys. 1.2 Plan syt MDCP 12.02-sig-sig.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/Raport_Weryfikacja_podpisu_20250616122522267.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/Raport_Weryfikacja_podpisu_20250616123222206.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/8. ZUD/Raport_Weryfikacja_podpisu_20250626080413782.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/9. MZDW Warszawa - uzg konstrukcji/Pismo 251413.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/9. MZDW Warszawa - uzg konstrukcji/Raport_Weryfikacja_podpisu_20250626134731131.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/9. MZDW Warszawa - uzg konstrukcji/Raport_Weryfikacja_podpisu_20250626134919895.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Dokumentacja/PROJEKT BUDOWLANY/25. ZAŁ. DO PB/9. MZDW Warszawa - uzg konstrukcji/UK_152_25_rys. konstr._972974.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 801 od km 65+596,70 do km 66+414,50 w zakresie budowy chodnika strona prawa i lewa w m. Podłęż, gm. Maciejowice, pow. garwoliński, woj. mazowieckie–postęp.nr 136/26