WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-18

Budowa drogi gminnej ulicy Rubinowej oraz budowa drogi gminnej ulicy Brylantowej (na odcinku od ul. Maczka do ulicy Turkusowej) w miejscowości Radzymin wraz z infrastrukturą

GMINA RADZYMIN

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00271078
Zamawiający
GMINA RADZYMIN
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt DECYZJA ZRID/DECYZJA ZRID.pdf
  • Projekt PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PROJEKT SOR_OT.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM IX_PT_OPIS_DR.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM XIII_OPIS_PT_TT_Radzymin_Orange.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM XII_PT_OPIS-PRZEBUDOWA KOLIZJI PGE.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM XI_PT_OPIS-OŚWIETLENIE.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM XIV_PT_TT_Radzymin_KT.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM X_PT_OPIS_ KD.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/EDYT/TOM XV_PT GOSPODARKA ZIELENIĄ.docx
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0901 Rzut układu drogowego.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0902 PSW.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0903 ark 1 PP.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0903 ark 2 PP.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0904 ark 1 PCH.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0904 ark 2 PCH.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0906 SK.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0907 PRR.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/TOM IX_PT_OPIS_DR.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIII_PT_TT/TOM XIII_OPIS_PT_TT_Radzymin_Orange.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIII_PT_TT/TOM XIII_PT_R-1.1 ORANGE.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIII_PT_TT/TOM XIII_PT_R-1.2 Kanalizacja rozwinieta.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIII_PT_TT/TOM XIII_PT_R-1.3 Przebudowa kabli światłowodowych.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIII_PT_TT/TOM XIII_PT_R-1.4 Przebudowa kabli miedzianych.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/1201 Rzut w terenie.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/1202 Rzut przebudowa kolizji sieci EE - rozbiórki.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/1203 Rzut przebudowa kolizji sieci EE - przebudowa.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/1204 - Schemat demontażowy.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/1205 - Schemat montażowy.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XII_PT_EE-PREBUDOWA KOLIZJI PGE/TOM XII_PT_OPIS-PRZEBUDOWA KOLIZJI PGE.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XI_PT_EE-OŚWIETLENIE/TOM XI_PT_R-1101 RZUT OŚWIETLENIA.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XI_PT_EE-OŚWIETLENIE/TOM XI_PT_R-1102 SCHEMAT OŚWIETLENIA.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIV_PT_KT/TOM XIV_PT_R-1.1 KT.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIV_PT_KT/TOM XIV_PT_R-1.2 KT-Schemat wyprostowany sieci.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIV_PT_KT/TOM XIV_PT_R-1.3 KT profil.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XIV_PT_KT/TOM XIV_PT_TT_Radzymin_KT.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1001 Rzut KD.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1002 Profile KD.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1003_przek_char_studnie_rewizyjne.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1004_przek_char_wpust_deszczowy.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1005_przek_char_separator.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/1006_przek_char_szczegoly_wylotow.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM X_PT_KD/TOM X_PT_OPIS_ KD.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XV_PT_ZIELEŃ/TOM XV_PT GOSPODARKA ZIELENIĄ.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XV_PT_ZIELEŃ/TOM XV_PT_R-1501 PLAN ORIENTACYJNY.pdf
  • Projekt PROJEKTY TECHNICZNE/TOM XV_PT_ZIELEŃ/TOM XV_PT-R-1502 RZUT ZIELENI W TERENIE.pdf
  • Projekt TOM II_PAB BR. DROGOWA/TOM II_PAB DR_OPIS_000707.pdf
  • Projekt TOM I_PZT/0101 - PLAN ORIENTACYJNY_000716.pdf
  • Projekt TOM I_PZT/0102 - PROJ ZAGOSPOD TERENU.pdf
  • Projekt TOM I_PZT/TOM I_PZT_OPIS_000715.pdf
  • Projekt TOM IV_PAB BR. ELEKTROENERGETYCZNA/TOM IV PAB EE_OPIS_000699.pdf
  • Projekt TOM VII_ZAŁĄCZNIKI/TOM VII_ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Projekt TOM VI_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (KAN TECH)/TOM VI PAB Teletech.pdf
  • Projekt TOM V_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (ORANGE)/TOM V PAB TT_OPIS.pdf
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/EE/STWIOR_EE_RUBINOWA.docx
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/EE/STWIOR_EE_RUBINOWA.pdf
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/STWiORB_DR_GZ_IR_KD.docx
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/STWiORB_DR_GZ_IR_KD.pdf
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/TT/STWIOR_TT.docx
  • STWiOR SPEC TECHN WYK I ODB ROB BUD/TT/STWIOR_TT.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Formularz formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny DECYZJA ZRID/MAPA Z PROJEKTEM PODZIAŁU.pdf
  • Inny OPINIA +PROJ GEOTECHNICZNY/OPINIA + PROJ GEOTECH.pdf
  • Inny oświadczenia składane na wezwanie.docx
  • Inny oświadczenia składane wraz z ofertą.docx
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/opinia UG Radzymin.pdf
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/opinia UG Radzymin.pdf_report.pdf
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PROJEKT SOR_RYS NR 1.0.pdf
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PROJEKT SOR_RYS NR 2.0.pdf
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PROJEKT SOR_RYS NR 3.0.pdf
  • Inny PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PROJEKT SOR_RYS NR 4.0.pdf
  • Inny PROJEKTY TECHNICZNE/TOM IX_PT_DR/0905 Rzuty zjazdów.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0301 RZUT SIECI KANALIZACJI DESZCZ W TERENIE.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0302 PROFILE KANALIZACJI DESZCZOWEJ.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0303 PRZEKRÓJ CHARAKTERYSTYCZNY_STUDNIE REWIZYJNE.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0304 PRZEKRÓJ CHARAKTERYSTYCZNY WPUST DESZCZOWY.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0305 PRZEKRÓJ CHARAKTERYSTYCZNY SEPARATOR.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/0306 PRZEKRÓJ CHARAKTERYSTYCZNY SZCZEGÓŁY WYLOTÓW.pdf
  • Inny TOM III_PAB BR. SANITARNA_KAN DESZCZ/TOM III PAB KD_OPIS_000701.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0201 - RZUT UKŁADU DROGOWEGO.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0202 - PLAN ROBÓT ROZBIÓRKOWYCH.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0203 - PRZEKRÓJ PODŁUŻNY ARK 1.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0203 - PRZEKRÓJ PODŁUŻNY ARK 2.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0204 - PRZEKROJE CHARAKTERYSTYCZNE ARK.1.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0204 - PRZEKROJE CHARAKTERYSTYCZNE ARK.2.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0205 - RZUTY TYPOWE ZJAZDOW.pdf
  • Inny TOM II_PAB BR. DROGOWA/0206 - SZCZEGÓŁY KONSTRUKCYKJNE.pdf
  • Inny TOM I_PZT/0103 - MDCP.pdf
  • Inny TOM IV_PAB BR. ELEKTROENERGETYCZNA/0401 RZUT SIECI EE W TERENIE.pdf
  • Inny TOM IV_PAB BR. ELEKTROENERGETYCZNA/0402 ROZBIÓRKI.pdf
  • Inny TOM IV_PAB BR. ELEKTROENERGETYCZNA/0403 PRZEBUDOWA KOLIZJI EE.pdf
  • Inny TOM IV_PAB BR. ELEKTROENERGETYCZNA/0404 RZUT SIECI EE OŚWIETLENIA ULICZNEGO - BUDOWA.pdf
  • Inny TOM VI_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (KAN TECH)/0601 - RZUT KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO.pdf
  • Inny TOM VI_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (KAN TECH)/0602 - SCHEMAT WYPROSTOWANY SIECI.pdf
  • Inny TOM VI_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (KAN TECH)/0603 - PROFIL POPRZECZNY.pdf
  • Inny TOM V_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (ORANGE)/0501 - RZUT ORANGE.pdf
  • Inny TOM V_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (ORANGE)/0502 - SCHEMAT ROZWINIĘTY KANALIZACJI.pdf
  • Inny TOM V_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (ORANGE)/0503 - SCHEMAT PRZEBUDOWY KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH.pdf
  • Inny TOM V_PAB BR. TELEKOMUNIKACYJNA (ORANGE)/0504 - SCHEMAT BUDOWY KABLI MIEDZIANYCH.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA RADZYMIN