WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-17

„Budowa drogi gminnej w msc. Łazy i Siarki” gm. Olszewo-Borki”

Gmina Olszewo - Borki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371719
Zamawiający
Gmina Olszewo - Borki
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łazy i Siarki
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-17
Termin realizacji
2026-10-17
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar pb, przedmiar, specyfikacje.zip
  • SWZ SWZ.docx
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny decyzja zrid.pdf
  • Inny wzór oferty i załączników.docx
  • Inny zakres do wykonania.pdf
  • Inny Zał nr 7 do SWZ.docx
  • Przedmiar pb, przedmiar, specyfikacje/PRZEDMIAR DO DOFINANSOWANIA od km 0+415 do km 968,06.pdf
  • Przedmiar pb, przedmiar, specyfikacje/PRZEDMIAR ROBÓT POZA DOFINANSOWANIEM od km 0+415 do km 968,06.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PAB/2. PAB Łazy Siarki.docx
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PAB/PAB 1 Przekroje Łazy Siarki.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PT/3. PT Łazy Siarki.docx
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PT/PT 1.1 ŁAZY SIARKI.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PT/PT 1.2 ŁAZY SIARKI.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PZT/1. PZT Łazy Siarki.docx
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PZT/PZT1 ŁAZY SIARKI ORIENTACJA.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PZT/PZT 2.1 ŁAZY SIARKI.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/PZT/PZT 2.2 ŁAZY SIARKI.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/SOR/SOR Łazy opis.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/SOR/SOR ŁAZY - SIARKI PLAN ORIENTACYJNY RYS.1.pdf
  • Projekt pb, przedmiar, specyfikacje/SOR/SOR ŁAZY-SIARKI PLAN SYTUACYJNY RYS.2.pdf
  • STWiOR pb, przedmiar, specyfikacje/SST/0. STWiORB.odt
  • STWiOR pb, przedmiar, specyfikacje/SST/1. ROBOTY POMIAROWE.odt
  • STWiOR pb, przedmiar, specyfikacje/SST/8. WARSTWA ŚCIERALNA.docx
  • STWiOR pb, przedmiar, specyfikacje/SST/. WYMAGANIA OGÓLNE.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/4. ZAŁĄCZNIKI.docx
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/2. ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/3.USUNIĘCIE WARSTWY HUMUSU.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/4. ROBOTY ZIEMNE.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/5. KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGESZCZANIEM PODŁOŻA.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/6. PODBUDOWA Z KRUSZYW WYMAGANIA OGÓLNE.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/7. PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE.odt
  • Inny pb, przedmiar, specyfikacje/SST/9. KRAWĘŻNIKI I OPORNIKI BETONOWE.odt

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-10-17.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Olszewo - Borki