WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14

Budowa instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków użyteczności publicznej Gminy Raszyn

Gmina Raszyn

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407694
Zamawiający
Gmina Raszyn
Główny kod CPV
09331200-0 — Słoneczne moduły fotoelektryczne
Miejsce wykonania robót
Raszyn, pow. pruszkowski, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Załącznik nr 7 - PFU.zip
  • SWZ SWZ-sig.pdf
  • Formularz Załącznik nr 8 - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Oświadczenia.zip
  • Inny Załącznik nr 10 - wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 11 - wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy.zip
  • Inny Załącznik nr 6 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza.zip
  • Inny Oświadczenia/Załącznik nr 1 oświadczenie wstępne o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny Oświadczenia/Załącznik nr 2 - wzór oświadczenia podmiotów wspólnie ubiegajacych się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Oświadczenia/Załącznik nr 3a oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
  • Inny Oświadczenia/Załącznik nr 3 oświadczenie o aktualności informacji.docx
  • Inny Oświadczenia/Załącznik nr 4 i 4a do SWZ - oświadczenie poleganie na zasobach podmiotów.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/10_RODO_Załącznik nr 10 do umowy/Zał. 10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/10_RODO_Załącznik nr 10 do umowy/Załącznik nr 10 do umowy - Klauzula o danych osobowych 2026.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/4_Harmonogram_wzór_Załącznik nr 4 do umowy/Załącznik nr 4 Harmonogram_rzeczowo-finansowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/5_Ośw.podwyk_Załącznik nr 5 do umowy/Zalacznik nr 5 - Oświadczenie Podwykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/6_Wzór_karty_obmiaru_Załącznik nr 6 do umowy/Zalacznik nr 6 Wzór Karty Obmiaru.xlsx
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/8_Warunki_gwarancji_Załącznik nr 8 do umowy/Zał. 8 - gwarancja.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/8_Warunki_gwarancji_Załącznik nr 8 do umowy/Zalacznik nr 8 Warunki Gwarancji_.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 2 do Umowy- Spis Domumentacji Projektowej.docx
  • Projekt Załącznik nr 7 - PFU/PFU_Przedszkole nr 3 Wyspa Skarbów_ul. Poniatowskiego_18.pdf
  • Projekt Załącznik nr 7 - PFU/PFU_Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach - Łady, ul. Długa_49.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 0 - E-1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 0 - E-2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 1 - E-10.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 1 - E-12.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 1 - E-7.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 1 - E-8.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 1 - E-9.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 2 - E-1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 2 - E-2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 2 - E-3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 2 - E-4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-4-1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-4-2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 3 - E-5.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-5.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 4 - E-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/10. Ekspertyza techniczna dachu_Przedszkole nr 3 Wyspa Skarbów - ul. Poniatowskiego 18, 05-090 Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/9. Ekspertyza techniczna dachu_Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach - Łady, ul. Długa 49, 05-090 Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Przedszkole/PB_E_ 1 RZUT PARTERU_Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Przedszkole/PB_E_2 RZUT PIĘTRA_Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Przedszkole/PB_E_3 RZUT DACHU_Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Przedszkole/PB_E_4_Schemat zasilania_Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Przedszkole/PB_ZE_1_Plan linii kablowych_Raszyn.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Dokumentacja pomocnicza/Rysunki załączniki/Szkoła w Ładach/Etap 0 - E-7 RG.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 11 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP