Postępowanie zakończone 2026-08-17
„Budowa linii zasilających i oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wyszków”
Gmina Wyszkow
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372850
- Zamawiający
- Gmina Wyszkow
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wyszków, Leszczydole Nowiny, Leszczydole Podwielątki, Olszanka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część I/cz. I ul. Boczna w Olszance/Przedmiar BOCZNA OLSZANKA.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część I/cz. I ul. Wspólna w Leszczydole Podwielątki/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/PR LUCYNÓW SŁONECZNA ETAP I.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiary/Część IV/cz. IV Puste Łąki/przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/energetyka_Leszczydół_Baśniowa - projekt zagospodarowania.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/Specyfikacja - linia oświetlenia ulicznego.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/zagospodarowanie_energetyka_14_05_2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/zagospodarowanie_energetyka_24_04_2026 - podpisany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/zagospodarowanie_energetyka_Leszczydół_Baśniowa_14_05_2026_v2.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Boczna w Olszance/PT OLSZANKA AiO.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Boczna w Olszance/PZT_2026.05.13-sig.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Boczna w Olszance/ZL_2026.05.13-sig.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt techniczny/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Specyfikacja - Makowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Wspólna w Leszczydole Podwielątki/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Wspólna w Leszczydole Podwielątki/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Wspólna w Leszczydole Podwielątki/Specyfikacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/GG6630_29_2026_Mapa po naradzie.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Rys. plany zagospodarowania.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Specyfikacja - linia oświetlenia ulicznego.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/PT Słoneczna Lucynów AiO.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/PZT_2026.05.13-sig.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/ZL_2026.05.13-sig.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część IV/cz. IV Puste Łąki/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część IV/cz. IV Puste Łąki/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część IV/cz. IV Puste Łąki/Specyfikacja - linia oświetlenia ulicznego.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Boczna w Olszance/STWiOR Olszanka.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/STWiOR Lucynów — skrót.lnk
- SWZ SWZ IPF.271.22.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 - Istotne postanowienia umowy/Wzór umowy część I.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Baśniowa w Leszczydole Nowiny/zagospodarowanie_energetyka_Leszczydół_Baśniowa - plan trasy linii.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/Mapa dcp.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/str. 16.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/str. 9.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/Załącznik do decyzji.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt budowlany/Załącznik do ZUD.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt techniczny/Mapa dcp.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt techniczny/str. 36.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt techniczny/Załącznik do decyzji.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Makowa w Wyszkowie/Projekt techniczny/Załącznik do ZUD.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część I/cz. I ul. Wspólna w Leszczydole Podwielątki/GG6630_26_2026_Mapa po naradzie.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część II/cz. II ul. Młodej w Rybnie/Rys. plnu trasy linii.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/Rys.2.0 Zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część III/cz. III ul. Słoneczna w Lucynowie/Zakres A-B.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część IV/cz. IV Puste Łąki/GG6630_28_2026_Mapa po naradzie.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja projektowa/Część IV/cz. IV Puste Łąki/Zakres A-B.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Wskaźniki cenotwórcze do kosztorysowania robót.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie art 125 - Wykonawca Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wykaz personelu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Istotne postanowienia umowy/Wzór umowy część II,III,IV.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 7a - Oświadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Udostępnianie zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Wyszkow
- „Remont i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Wyszków na podstawie ocen technicznych wykonanych w 2026 r.” (2)
- Przebudowa budynku Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Wyszkowie w celu dostosowania do warunków Ochrony Przeciwpożarowej
- „Powierzchniowe utrwalenie ulicy Żytniej w Olszance z wykorzystaniem emulsji asfaltowej” w ramach zad. inwest. pn.: „Modernizacja dróg gminnych metodą natrysków z wykorzystaniem emulsji asfaltowej”
- „Remont i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Wyszków na podstawie ocen technicznych wykonanych w 2026 r.”
- „Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie - etap III”