Postępowanie zakończone 2026-06-09
Budowa oświetlenia ulicznego, gm. Warka
GMINA WARKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257400
- Zamawiający
- GMINA WARKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9A - Przedmiar robót (dotyczy części nr 1) - Krześniaków - etap III.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9B - Przedmiar robót (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9C - Przedmiar robót (dotyczy części nr 3) - Michalczew - NOWY.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9C - Przedmiar robót (dotyczy części nr 3) - Michalczew.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9D - Przedmiar robót (dotyczy części nr 4) - Krześnaków - dz. 49.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy (wzór).doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamóieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania i zmiana SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 10A - Specyfikacja techniczna (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III.pdf
- Inny Załącznik nr 10B - Specyfikacja techniczna (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI.pdf
- Inny Załącznik nr 10C - Specyfikacja techniczna (dotyczy części nr 3) - Michalczew.pdf
- Inny Załącznik nr 10D - Specyfikacja techniczna (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III.zip
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI.zip
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew.zip
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49.zip
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49.zip
- Inny Załącznik nr 12 - Rowiązania równoważne.doc
- Inny Załącznik nr 2A - Oświadczenie podmiotu.doc
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy.zip
- Inny Załącznik nr 4- Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Zobowiązania do udostępniania zasobów.doc
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt budowlany Krześniaków/Krześniaków PB.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt budowlany Krześniaków/Krześniaków PB Rys 1.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt budowlany Krześniaków/Krześniaków PB Rys 2.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt budowlany Krześniaków/Krześniaków ZUD Rys 1.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt budowlany Krześniaków/KrześniakówZUD Rys 2.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt wykonawczy Krześniaków/Krześniaków schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 11D - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 4) - Krześniaków - dz. 49/Projekt wykonawczy Krześniaków/PW.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy/Klauzula RODO - Załącznik nr 3 do umowy.docx
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty budowlane/1.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty budowlane/2.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty budowlane/3.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty budowlane/4.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty techniczno- wykonawcze/Krześniaków schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 11A - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 1) - Krześniaków etap III/Projekty techniczno- wykonawcze/PW.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty budowlane/1.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty budowlane/2.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty budowlane/3.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty budowlane/4.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/1.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/2.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/3.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/4.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/PT/1.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/PT/2.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/PT/3.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/PT/4.pdf
- Inny Załącznik nr 11B - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 2) - Nowe Biskupice etap VI/Projekty techniczno- wykonawcze/Zagospodarowanie terenu Nowe Biskupice.pdf
- Projekt Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Projekt wykonawczy cz. III.pdf
- Projekt Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Projekt wykonawczy cz. II.pdf
- Projekt Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Projekt wykonawczy cz. I.pdf
- Projekt Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Projekt wykonawczy cz. IV.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Projekt Architektoniczno - Budowlany.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Rysunki/Rys. BE.02. - PZT..pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Rysunki/Rys. BE.03. - Profil projektowanego stanowiska słupowego.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Rysunki/Rys. BE.04. - Profil sieci kablowej.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Załącznik Formalne.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki/Decyzja lokalizacji urządzeń.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki/Protokół ZUD.PDF
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki/Protokół ZUD - załącznik mapowy.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki/Rys. BE.01. - Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki/Rys. E1 Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki/Rys. E2 Projektowana budowa linii elektroenergetycznej niskiego napięcia.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki/Rys. E3 Schemat zasilania.pdf
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Rysunki/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 11C - Dokumentacja projektowa (dotyczy części nr 3) - Michalczew/PROJEKT WYKONAWCZY/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WARKA
- Budowa odkrytego lodowiska o powierzchni tafli lodowej nie mniejszej niż 350 m2 w Warce
- Budowa odkrytego lodowiska o powierzchni tafli lodowej nie mniejszej niż 350 m2 w Warce
- „Zaprojektowanie wykonanie, dostawa i montaż automatycznego sanitariatu kontenerowego na działce gminnej nr ew. 1481/6 w Warce” w ramach zadania: „Budowa toalety publicznej w Warce”
- Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 161002W w Starych Biskupicach
- Przebudowa dróg na terenie gminy Warka